Jerzy Karaś

Wejherowo
54,607012618,24310070 58 672 19 88

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
11 opinii

Polecam!! najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam.

Bardzo rzetelny i uprzejmy! Jestem mlodą osoba, moja pierwsza wizyta ale bardzo miło wspominam! Polecam goraco!

Dostałam się do niego z polecenia znajomej, juz na pierwszej wizycie powiedziałam o co chodzi i zaczelismy od konkretnych badan, wyjasnił i pokierował mnie gdzie trzeba. Kinga

Dr Karaś jest wspaniałym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, uprzejmy, rzetelny i wzbudzający zaufanie. Polecam tego Doktora-Violetta Nowicka

Doskonały lekarz, przy tym wpaniały człowiek. Gorąco polecam

Pan dr Karaś prowadzi moją pierwszą ciąże jestem zachwycona. Jest miłym i życzliwym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem :) Polecam z czystym sumieniem :)

Nigdy więcej do tego lekarza!! Prawie przez niego straciłam dziecko. Dobrze,że w pore udałąm się do drugiego lekarza WR,który doprowadził mnie do rozwiązania

Prowadzi aktualnie moja pierwsza ciąze jestem zadowolona. Jest kompetentny, ma dobry kontakt z pacjentem. O wszystko mozna Doktora zapytac. Polecam

Bardzo dobry lekarz,kompetentny i rzetelny jak jest jakiś problem to stara się pomóc jak moze ,nie zostawia pacjenta bez pomocy.Ja miałam problem w ciązy ,z dzieckiem było wszystko ok ,lecz umnie stwierdzono skrzepline w głowie ,to on jeden zajął się mną kompetentnie i skończyło się wszystko bardzo dobrze, urodziłam śliczną córeczkę,dzisiaj ma 4 latka jestem bardzo szczęsliwa ze tacy lekarze jeszcze istnieją jak doktor Karaś.Polecam doktora jest najlepszym ginekologiem

Dr Karaś jest wspaniałym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, uprzejmy, rzetelny i wzbudzający zaufanie. Każdej ciężarnej polecam taką fachową opiekę. A.G.

Dr Karaś to super lekarz prowadził moją ciążę. Polecam

Wystaw opinię