Cale zycie bylam pacjentka dr.Kepy od 22-go roku zycia az do teraz gdy mam 56 lat.Jest dla mnie jednym z najlepszych lekarzy.Wiem ze obecnie jest bardzo chory ale trzymam za niego kciuki i modle sie za niego.Mam nadzieje ze jeszcze bede mogla go zobaczyc w zdrowiu.Jako doktora polecam

Szczęśliwe są kobiety w Słubicach,że maja takiego lekarza.

Szczęśliwe są kobiety w Słubicach,że maja takiego lekarza.

Moim zdaniem świetny fachowiec, cierpliwy i kompetentny.

Moim zdaniem świetny fachowiec, cierpliwy i kompetentny.

to jest lekarz z powołania, prowadził moją ciążę bez zarzutu, w szpitalu też bez zarzutu, poza tym wcześniej miałam zabieg wypalania nadżerki - także bez zarzutu, niewiem jak można go źle ocenić i za powód podać jakiś papierek - pewnie ktoś chciał od niego wyłudzić jakieś nie zgodne z prawdą zaświadczenie, albo to pisał ktoś z konkurencji. ja jestem zadowolona i polecam go wszystkim kobietom, które cenią sobie fachowość, delikatność, odpowiedzialność i wysoką kulturę osobistą. ceny ma takie jak wszyscy ale jakby był droższy to też bym do niego chodziła. i właśnie się wybieram :)

Nie polecam tego lekarza. Bardzo cięzko jest mu wypisac jeden papierek.

Nie polecam tego lekarza. Bardzo cięzko jest mu wypisac jeden papierek.

Dziś miałam u dr.Kempy wizytę byłam bardzo zestresowana jednak okazało się ze to bardzo miły i sympatyczny lekarz.

Takich lekarzy juz chyba nie ma - to prawdziwe powolanie, prawdziwy lekarz i przyjaciel pacjenta. Brak slow aby wyrazic uznanie i szacunek jaki nalezy sie temu lekarzowi