dr n. med. Jerzy Kopczyński

Laryngolog

Przeszłam przez wielu lekarzy. Bezskutecznie. Nic nie widzieli w moim uchu, a Pan Doktor od razu zobaczył problem. Nie znam lepszego specjalisty i mówię to z czystym sumieniem po walce z bólem od 2012 roku i wmawianiu mi przez innych lekarzy, że nic mi nie jest mimo bólu . Tylko takich lekarzy chcę mieć na swojej drodze. Lekarz z powołania, prawdziwy lekarz. Jeśli Pan to przeczyta to chcę żeby Pan wiedział, że jest Pan wspaniałym lekarzem i dziękuję, że Pan jako jedyny potraktował mnie poważnie.

Niesamowity specjalista, lekarz z powołania. Oddział pana doktora jest jednym z najlepiej działających. Pielęgniarki traktują pacjentów jak ludzi, podejście z dużą empatia. Jeśli zabieg na migdałki to tylko w Zgierzu.

Bardzo polecam pana doktora, który zajmuje się pacjentami kompleksowo i fachowo. Prawdziwy lekarz z powołania

Cudowne podejście do pacjenta, pełne opieki i profesjonalizmu. Każdemu życzę trafić na tak wspaniałego lekarza, który ogromną wiedzę zamienia w praktykę i pomaga ludziom.

Nigdy nie zapomnę Panu doktorowi Kopczyńskiemu bezinteresownej pomocy jakiej udzielił mi, gdy trafiłam na jego oddział zdesperowana i niemalże na granicy wytrzymałości w cierpieniu. Trafiłam tam przypadkiem po wielu błaganiach u innych lekarzy, którzy bezdusznie odsyłali mnie na odległe terminy lub na zabieg za wysoka opłatą w ramach prywatnych usług. Pan doktor Kopczyński po zapoznaniu się z moimi wynikami badań od razu podjął decyzję o przeprowadzeniu operacji w trybie pilnym. Moje cierpienie skończyło się już po kilku dniach. DZIĘKUJĘ Panie doktorze!!! Dziękuję również Paniom pielęgniarkom i salowym - wspaniała ekipa!!! Jeśli młodzi lekarze osiągną choć w połowie taki poziom, to z całym sercem będę kibicować podwyżkom...
P.S. Jedna młoda pani doktor trochę powinna popracować nad dorównaniem do reszty ekipy zwłaszcza pod kątem empatii do pacjentów...no chyba, że już nie pracuje...

Wspanialy czlowiek . Lekarz godny polecenia. Fachowiec , profesjonalista.Podejscie do choroby , zaangazowanie w leczeniu , diagnoza , operacja . To jest coś co sie juz nie spotyka u lekarzy laryngologów.

Najlepszy laryngolog w woj. łódzkim! Konkretny, rzeczowy,madry,bardzo doświadczony fachowiec. Można iśc "w ciemno".Polecam pana doktora i cały oddział,któremu szefuje. Dorota Pawlowska

To wspaniały lekarz,swom ciepłym głosem dokładnie wytłumaczy pacjentowi jak i jego bliskim rodzaj choroby i jak postąpić by walczyć o ŻYCIE pacjenta.Pacjent świadomie może podjąć sam decyzję.

by walczyć o ŻYCIE pacjenta.Pacjent świadomie może podjąć sam
decyzję.

Dr Kopczyński jest wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie.Jest to lekarz fachowiec z prawdziwego zdarzenia.Podejscie do pacjenta rewelacyjne.Bardzo dużo zawdzięczamy Panu Dr. i całemu personelowi szpitala.Duże uznanie również dla Pani Dr.Kwiecień.Jest to wspaniała i rzeczowa kobieta.

Oceniam Pana doktora j.w. Polecam pomimo" chłodnego" pierwszego wrażenia .P.doktor jest konkretny i zdecydowany ,jeśli przygotowuje do zabiegu to takie działanie jest wskazane. Pacjentka A.Perek

Pacjentka A.Perek