Jerzy Koryś

Doktor to już na emeryturę niech idzie prl-owskie podejście do pacjentek spóźnienie się kombinacje wypisywanie bezsensownych leków naciąganie na kase gbur jakich mało

Uwazam, ze jest to bardzo dobry lekarz,poprowadzil moja ciace znakomicie,teraz rowniez trafil odrazu z lekami i pozbylam sie okropnego bolu.Wszystko pieknie tlumacz nawet rysuje na kartce zeby lepiej zrozumiec.Uprzejmy delikatny.Minus za spoznianie i czekanie ale do tego chyba juz kazdy sie przyzwyczail.

Jak każdy lekarz z dużą ilością pacjentek, poświęca czasem za mało czasu bo kolejka duża.....często zdarza mu się spóźniać, ale chodzę od kilku lat i na opiekę medyczną nie narzekam! nie polecam jednak kupować leki w aptece obok przychodni tam są najdroższe... Zawsze dokładnie opisze, opowie i wytłumaczy!!! Wyjaśni dokładnie jak stosować leki. Niekoniecznie jestem zadowolona z tego iż nie zawsze wykona badanie ginekologiczne ale on sam w sumie wie najlepiej kiedy jest konieczne. Polecam bo jest rzetelnym specjalistą

nie polecam tego lekarza jest bardzo nie miły traktuje pacjentki jak przedmiot a co najgorsze systematycznie chodziłam do niego a on twierdził ze jet ok a nie widział nadżerki gdzie był stan przedrakowy gorzej jak wszystkie pacjentki tak leczy

Doktor Koryś to bardzo dobry lekarz. Jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Zawsze ma czas dla pacjentki, dzieli się swoją wiedzą, skutecznie leczy, przepisuje bardzo dobre leki i doradza w problemach zdrowotnych. Nie zawahałabym się powierzyć mu swojego zdrowia. I to tyle. Polecam tego lekarza jak najbardziej.

lekarz chyba najlepszy na dolnym śląsku. Mam ogromne problemy z utrzymanem ciąży, ale wiem, że robi wszystko co może, by mi pomóc. Odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy, jest szczery ze swoją pacjentką, nawet gdy rokowania nie są dobre, to wyjaśni przyczyny i ew.skutki.Szuka zarówno przyczyn problemów jak i rozwiązania. Na każdym kroku widać kompetencję i dobre podejście do pacjenta. Poza tym cechuje się ogromną kulturą osobistą. Nigdy nie wziął złotówki za jakiekolwiek badania. A badania robi naprawdę kompleksowo. Jedyny gody polecenia.

Lekarz naprawdę godny polecenia, zdecydowany faworyt wśród ginekologów na Dolnym Śląsku.

Ciężko powiedzieć...jakoś nie pozostawił na mnie dobrego wrażenia.

Ciężko powiedzieć...jakoś nie pozostawił na mnie dobrego wrażenia.

Doskonały lekarz, nikt nigdy nie poświęcił mi tyle czasu i własnego zaangażowania. Moją ciążę poprowadził bezproblemowo. Ma olbrzymią wiedzę i w miarę szybko wykryje jeśli coś z ciążą dzieje się niedobrego. Polecam, polecam, polecam!

Doskonały lekarz!!! Jedyny ginekolog, któremu ufam. Byłam u wielu,ale niestety nastawieni byli na wyciągniecię tylko kasy ode mnie, a nie leczenie. Leczę się u Korysia od 10 lat i nigdy nie zapłaciłam ani złotówki za badania, które albo sam robił, albo dostawałam skierowanie. Polecam gorąco.