lekarz Jerzy Kuchniak

2,6
2,5
2,9
2,4

Totalna porażka, lekarz bardzo ordynarny, nieuprzejmy, wprost podważa kompetencje innych lekarzy, marnuje pieniądze z naszych składek zlecając RTG pomimo tego, iż pacjent już takie zdjęcie posiada, przyjmuje swoich znajomych bez zapisów, natomiast zwykłych pacjentów traktuje jako PACJENT DRUGIEJ KATEGORII, jest to przykre ale niestety prawdziwe, nie polecam. Diagnoza niestety też okazała się porażką.

To nie jest lekarz jest bardzo opryskliwy, podwarza opinie innych lekarzy nawet tych z którymi pracuje młodych lekarzy uważa za niedouczonych -- WSTYD doktorku kuchniak - w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckiem nie polecam tego faceta Byłam na wizycie w Szpitalu facet był pod wpływem alkoholu jest ordynarny

Pan Doktor postawił trafną diagnozę i zastosował skuteczne leczenie. Dosłownie postawił mnie na nogi (dzięki Niemu nozbyłam się ortezy i kuli) i dał nadzieję, na zdrowe, bezbolesne życie. Jest lekarzem nietuzinkowym o kompleksowym podejściu do pacjenta

po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy przychylam się do większości, potraktował mnie z góry, ocenił że mam za krótką nogę i wszelakie problemy z kręgosłupem, kolanami są z tym związane, miałem artroskopie kolana- miał usunąć mi szwy i powiedzieć co dalej, nie dał mi dojść do słowa , wydaje mi się że powinien sam się podleczyć, życzę wszystkim zdrowia a tego lekarza nie polecam

Jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie tego specjalisty to według mnie jest na bardzo wysokim poziomie. Czy jest miły i mydli oczy, niema to dla mnie znaczenia, bo czy idąc do specjalisty liczymy na miłe słowo? Ja pragnę dowiedzieć się co mi jest i co należy zrobić żeby było lepiej i tego właśnie dowiedziałam od Pana Jerzego Kuchniaka. Również podobnie jak jednej z osób wykrył że jedna noga jest krótsza i opowiedział o wszystkich konsekwencjach i skutkach tej wady. Bardzo się cieszę że opowiedział mi o przyszłości mojego dziecka bo wiem że mogę zwracać uwagę na postawę niedawno urodzonego dziecka. Na mój rozum nie koniecznie trzeba zdejmować buty, aby to stwierdzić gdyż buty jak ktoś ma krzywe lub o różnych długości nogi to buty również się różnie ścierają. Ponadto po porodzie miałam straszne problemy z kręgosłupem bo wyskoczyła mi przepuchlina kręgów które zostały przez Pana doktora "wepchnięte" i zostały mi zlecone mnóstwo zabiegów które miały zasklepić kręgi. I tu rzeczywiście problemy się zaczęły bo służba zdrowia niestety nie chce na kasę chorych wykonywać tych zabiegów zgodnie z wytycznymi, ale to nie wina lekarzy?
Byłam ciężkim pacjentem ponieważ karmiłam i mam bardzo niski próg bólu dlatego nie wszystko mogłobyć mi zlecone, ale jak wcześniej nie byłam wstanie wstać do płaczącego dziecka teraz świetnie sobie radzę, co prawda dostałam usztywniacz na kręgosłup który znacznie mi pomaga, ale już nie cierpię tak jak to było wcześniej. Gorąco pozdrawiam, ale należy pamiętać o wszystkich zaleceniach lekarza czyli jak w moim przypadku, podusia pod pupę, wkładka do buta na co dzień. :). Magdalena Łoniewska

Byłam pacjentką tego lekarza jak i poprzednio wielu innych ortopedów i nie tylko.Aby ocenić obiektywnie, merytorycznie wartość,fachowość,jak i osobowość konkretnego lekarza należy znać z jednej strony warunki jakie stawia lekarzowi pracodawca i jego w związku z tym możliwości spełnienia ich.A wygląda to mniej więcej tak -4 pacjentów na godzinę a najlepiej to 10- ciu zlecanie badań, zabiegów w jak najmniejszych ilościach a najlepiej w ogóle,wykonywanie wszelkich czynności leczniczych własnoręcznie w tym również całej ;buchalterii",spełnianie wszelkich wyimaginowanych oczekiwań pacjentów o patologicznej wyobrażni o konieczności tego co lekarz powinien i co musi np:wykładów na temat chorób,bycia medium i przepowiadania rozwoju choroby na 20 lat do przodu,wysłuchiwania historii sagi rodów i bycia przewodnikiem po aptekach, sklepach z zaopatrzeniem ortopedycznych,bycia sekretarką medyczną mającą przenieść na papier żądania-oczekiwania ;gotowych" recept skierowań na zabiegi i badania bez niczyjej pomocy, na jedne ręce- wszystko w 10-15 minut a gdzie czas na badanie?Świadomość nie spełnienia tak postawionych wymagań/co jest fizyczną niemożliwością/ przez pracodawcę wymusza na takim lekarzu pracującym w ciągłym stresie postępowanie które wcale nie musi każdego zadawalać.Należy zadać sobie pytanie czy mamy być oczarowani uprzejmością,elokwencją, aparycją i sztuczną życzliwością czy fachowością? tego lekarza.Postawienie po wielu latach wędrowania po gabinetach lekarskich jedynie słusznej diagnozy jak się okazało bez wglądu do badań których nie okazałam temu lekarzowi a na podstawie których nikt wcześniej nie umiał powiedzieć co mi jest było dla mnie szokujące z podziwu dla Jego zdolności diagnostycznych.Tym bardziej nie mogę wyjść z podziwu dla metody i jej skuteczności /tak prostej a zarazem jak się okazuje tak zawiłej dla wielu poprzedników których odwiedziłam ze swoim problemem/ dzięki której odzyskałam zdrowie. Na uwagę zasługuje sentencyjność badania bez tzw. badań dodatkowych co nie tylko zaoszczędziło mi czasu ale i pieniędzy. Po przeczytaniu tych w większości nie trafionych opinii mogę zauważyć że niektórzy ;recenzenci"powinni zaliczyć co najmniej psychologa i mieć odwagę powiedzieć przepraszam.

To nie oto chodzi , aby dowiedzieć się kto jeszcze w mojej rodzinie będzie tak samo chory jak ja ,bo na pewno do czwartego pokolenia wg p. doktora .Mam krótszą nogę o 15 mm, ( wg p. doktora ) nawet nie kazał zdjąć butów,podał mi na kartce nazwę ampułek 6 szt, po 125 zł. i nazwę taką samą za 300. zł.Zachowywał się jak doradca , bo powinnam poczytać w internecie o mojej chorobie i nie być zdziwioną na jego słowa.

Jak czytam te opinie to wierzyc mi sie nie chce. To najlepszy lekarz z jakim mialem doczynienia. Postawil jako jedyny ortopeda sluszna diagnoze, poza tym jezdzi do domu rowniez w ramach prywatnych spotkan. Nie moglem chodzic w niedziele, mialem powazny uraz kregoslupa (dyskopatia, przepuklina obustronna i wypadniety "uwiezniety" dysk) - generalnie mogila, moglem tylko lezec... przyjechal do mnie w poniedzialek prywatnie i ponastawial co trzeba i w czwartek jestem jak nowo narodzony. Za kazdym razym (a bylem u niego 3 razy) opisywal bardzo dokladnie przyczyny dla kazdego z objawow, poza tym on byl chirugiem i znakomicie zna sie na tym co robi. Nie mam zadnych zastrzezen i polecam kazdemu kto ma dosc niekompetentnych ortopedów ktorzy przypisuja jakies leki przeciwbolowe.

Lekarz godny polecenia,wybitny diagnostyk,

Lekarz godny polecenia,wybitny diagnostyk,

Przyjmuje w LIM, Warszawa. Niepunktualny, niekompetentny, wulgarny.

Przyjmuje w LIM, Warszawa. Niepunktualny, niekompetentny, wulgarny.