Już dawno nie spotkałam się z taka ignorancja ze strony lekarza, nie - nie już dawno - NIGDY !!! Wywiad prawie żaden, kąśliwe uwagi i żarty nie do końca śmieszne. Nie planuje dalszych wizyt - strata czasu ..,

Nie polecam tego lekarza.!!! Nie potrafił zdiagnozować zatrucia ciążowego!!!Moje ciśnienie tętnicze rosło i tylko kazał mierzyć. Na początku ciąży miałam robione badanie moczu a później na żadne badania moczu nie kierował. Wyniki krwi spisywał od innego lekarza. W piątym miesiącu przyszłam po zwolnienie bez rejestracji bo byłam chora to popatrzył się na mnie z pod byka i powiedział że przez takie jak ja to robi mu się kolejka i kazał przyjść później. W 7 miesiącu urodziłam martwe dziecko. Lekarz ten chyba nie wie jak trzeba w takiej sytuacji postąpić. Oczywiście przy następnej ciąży zmieniłam lekarza i w innym szpitalu rodziłam żeby go więcej nie spotkać !!!!!

Lekarz godny polecenia. Mój 3 lekarz i stanął na piedestale. Jest przeuprzejmym czlowiekiem, ktory rzetelnie wytlumaczyl moj problem i od razu zareagowal :) Oby wszyscy lekarze mieli podobne podejscie :)

Lekarz nauk medycznych podczas wizyty przeżuwał jakiś pokarm. Przyszłam z wynikami diagnostycznymi świeżymi z opisem zmian torbielowatych o znacznej wielkości wykonanych tomografem komputerowym z kontrastem, gdzie było napisane iż potrzebna jest pilna wizyta ginekologiczna i nie można wykluczyć zmian nowotworowych, lekarz potraktował to jakbym sama sobie opisała badania . Poczułam się zignorowana nie zabrakło złośliwych docinek. Według opinii Pana Jerzego Kuczmy Janiki są zdrowe a ,ze tydzień wcześniej na TK wyszło mi ,że mam zmiany torbielowate nie potrafił tego uzasadnić. Nie zlecił mi żadnych badań. Żadnych chociaż na to nalegałam. Mam nadzieje ,że nigdy więcej nie będę musiała znosić takiego upokorzenia. Ponadto podważał kompetencje innych specjalistów przecież radiolodzy,którzy opisują bardzo skomplikowany obraz ,którym jest TK nie wiedzą co robią. Proponuje unikać przy podejrzeniach poważnych chorób.

Bardzo miły,uprzejmy.Ruchy ma jak..gej.Polecam go bo przyjmuje na fundusz zdrowia,robi usg.Polecam,polecam,polecam i jeszcze raz polecam.

Prowadzi moją ciążę - i jestem bardzo zadowolona. Na absolutnie każdy temat związany z ciążą (nawet i dieta, odżywianie) można z nim porozmawiać. Uprzejmy, miły, kompetentny - tylko takich lekarzy chcemy, zwłaszcza od intymnych sfer.

Jestem naprawdę zadowolona. Prowadzi moją ciążę

Jestem naprawdę zadowolona. Prowadzi moją ciążę

Miły,uprzejmy,z empatią dla pacjentki!

Miły,uprzejmy,z empatią dla pacjentki!

polecam. lekarz godny polecenia. prowadzi moja ciazę i jestem zadowolona.

polecam. lekarz godny polecenia. prowadzi moja ciazę i jestem zadowolona.

To mój stały ginekolog od prawie 10 lat i jak dotąd nie oglądam się za innym lekarzem. Kiedyś też chodziłam na wizyty z NFZ i nie pamiętam żeby jakość usług czymś się wtedy różniła. Można z nim swobodnie rozmawiać o różnych intymnych problemach.