dr n. med. Jerzy Kuśnierz

Chirurg ogólny, Proktolog, Chirurg onkolog

Fantastyczny lekarz /sensu stricto lekarz/ i dobry człowiek o specyficznym sposobie bycie. Godny zaufania w 100%

W kwietniu doktor operował mnie w RCO. Przeprowadzał HIPECa. Myślę że nic lepszego dla mnie nie mogło się zdarzyć niż to że trafiłam do Niego. Od pierwszej wizyty do operacji było nie całe 2 tygodnie. Dr. Kuśnierz wyjaśnił mi zrozumiałe, rzeczowo i wystarczająco. Wypisał skierowania i pokierował co dalej.... Z mojej strony nie musiałem zadawać żadnych pytań ,bo po rozmowie z doktorem wiedziałam wszystko. Z całego serca polecam. Poza tym że jest specjalistą na 100 procent ,to jest bardzo miły i empatyczny i dowcipy w kulturalny sposób. Daje 20na10😊

W kwietniu doktor operował mnie w RCO. Przeprowadzał HIPECa.

Absolutnie nie umniejszam kompetencji Pana Doktora ale uważam że dołączył do mało szacownego grona lekarzy Etatowców ,którzy odrabiają pańszczyzne w publicznych placówkach .Przychodnia w Markach na ul Fabrycznej właśnie tak funkcjonuje.Zostałam potraktowana mało profesjonalnie.Ból został myśle że jedyne wyjście to prywatny gabinet.Tylko kiedy przestaniemy być intruzami za nasze pieniądze.

Wspaniały lekarz, oddany pacjentom. Leczył skutecznie mojego tatę, choć kilku lekarzy wcześniej rozłożyło bezradnie ręce, Dziękuję

bardzo profesjonalny, uprzejmy, czujny, oszczędza wystraszonych, neurastenicznych pacjentów wczuwając się w ich lęki , jednym słowem lekarz na piątkę - polecam.

bardzo profesjonalny, uprzejmy, czujny, oszczędza wystraszonych,

fantastyczny lekarz i fachowiec,konkretny,kompetentny,uprzejmy,dla mnie po prostu-osobowosc.dziekuje Panie Jerzy za wszytsko! I.T.

Bardzo jestem wdzięczna losowi , że trafiłam w jego ręce. Gdyby nie on nie wiadomo jak mogłyby potoczyć się dalej moje losy.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, kulturalny, duża wiedza i umiejętności.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, kulturalny, duża wiedza i umiejętności.

leczyl mojego nieuleczalnie chorego meża pomogl mi w wielu trudnch chwilach jest wspanialym czlowiekiem bardzo poświecajacy sie pacjentom Barbara Laszczkowska

leczyl mojego nieuleczalnie chorego meża pomogl mi w wielu trudnch chwilach
jest wspanialym czlowiekiem bardzo poświecajacy sie pacjentom
Barbara Laszczkowska