dr n. med. Jerzy Łanowy

2,7
2,5
2,5
2,6

od czasu wizyty u dr Łanowego moje dziecko wreszcie przestało chorować, a syn przestał się bać lekarzy, wyjątkowy wielospecjalista i sympatyczny

kompetentny, empatyczny, wyjaśnia, tłumaczy, z uśmiechem, z tego co wiem jest biegłym sądowym i różne indywidua próbują się odgrywać za opinie , które im nie pasują.

Wszystkie opinie z 1/1 są prawdziwe i dziwię się skąd te 5 .W Kochlowicach na Nol wychodząc w plastikowych klapkach i powyciąganym swetrze do pacjenta zastanawiałam się gzie jest lekarz . Nigdy nie pomógł. Teraz w medycynie pracy na Goduli badanie laryngologiczne to żart. Ale bierze za to pieniądze z naszych składek. Nie powinien być lekarzem Nie zasługuje na to!'

Nie zasługuje na to!'

Szybkie przeczyszczenie zatkanego ucha i wypisana recepta, nie wiem jak w poważniejszych sprawach, ale w takich błahych polecam :) Na minus to, że pan doktor jest dość mało kontaktowy. Owszem wyczyścił ucho, jednak nie powiedział ani słowa na temat tego, dlaczego mogło się zatkać i jak temu zapobiegać w przyszłości. Wydawał się całkiem miły, może dlatego, że byłam prywatnie ;)

Może jak każdy otolaryngolog ma coś za uszami..., heh, ale to nie może podważać jego fachowości. Niejednokrotnie podczas leczenia wykazuje się cierpliwością i empatią.

Niejednokrotnie podczas leczenia wykazuje się cierpliwością i empatią.

Polecam tego lekarza, fachowiec w swojej profesji, może trochę specyficzny w zachowaniu ale nie mogę złego słowa powiedzieć. Miałem sporo wizyt i nigdy nie spotkałem się z "gburowatością" o jakiej czytam.

Lekarz który powinien stracić prawo wykonywania zawodu - nie rozmawia z pacjentem, nie słucha, nie bada, nie wstaje zza biurka, ignoruje to co pacjent mówi. Podpisuje się pod wszystkimi złymi opiniami!!!

Witam, doktor wysłuchał mnie cierpliwie, zebrał szczegółowy wywiad, dokładnie zbadał. Włączył leczenie, które przyniosło oczekiwane rezultaty. Z całą pewnością można mu zaufać. Jeśli kiedykolwiek będę w potrzebowała jakiejkolwiek pomocy medycznej, to już wiem do kogo się zwrócić.

Stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt z tym panem. Już któryś raz spotkałam się z nim na świątecznym dyżurze i przy każdej wizycie próbował mnie zbyć. Nie zna podstaw kultury, nie ma nawet zamiaru odpowiedzieć "dzień dobry". Jest nieuprzejmy, momentami wręcz chamski! Taki człowiek nie powinien siedzieć na takim stanowisku. To wstyd, że mamy takich "lekarzy".

Dr n. med. Jerzy Łanowy jest profesjonalnym wybitnym specjalistą. Dzięki wdrożeniu odpowiedniego odczulania nastąpił całkowity zanik idiopatycznej pokrzywki. Jest nie wątpliwie Doktorem: konkretnym, skromnym, uprzejmym, delikatnym, dowcipnym, rzeczowym oraz doskonałym fachowcem. Zleca wiele dodatkowych badań w celu dokonania poprawnej diagnozy. Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za wyleczenie mnie z tej uciążliwej alergii.