prof. dr hab. n. med. Jerzy Leibschang

świetny lekarz!!!!kompetentny i miły. Prowadzi moją drugą ciążę, wiem że zawsze mogę na niego liczyć. Wszystkim polecam wizyty u tego lekarza

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Rzadko spotyka się tak miłych ludzi a jeszcze rzadziej tak miłych lekarzy. Pan profesor prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze informował o celu zlecanych badań, wyczerpująco udzielał odpowiedzi na każde pytanie. Szkoda tylko, że w przychodni na Madalińskiego przyjmuje tylko raz w tygodniu:(((

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem, że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

Świetny lekarz, polecam gorąco! Dawno nie mogłam powiedzieć tego o lekarzu. Naprawde traktuje pacjentki jak pacjentki a nie przeszkadzające w pracy. I do tego dżentelmen:)

Zgadzam się z wszystkimi wcześniej wypisanymi opiniami na temat Profesora, cudowny lekarz i profesjonalista.

polecam każdej kobiecie i w każdym wieku Pana profesora. Po prostu anioł zstąpił na ziemie.

Zdecydowanie polecam. Lekarz, który posiada ogromną wiedzę medyczną, jest specjalistą najwyższej klasy (siedząc i czekając w kolejce do Jego gabinetu jeszcze NIGDY nie usłyszałam negatywnej opinii na temat Pana Profesora, a chodzę tam od półtora roku co miesiąc. Pomógł mi zajść w ciążę i ją prowadził) Człowiek o ogromnej kulturze osobistej, zawsze pomocny i przesympatyczny.

Człowiek o ogromnej kulturze osobistej, zawsze pomocny i przesympatyczny.

Osoba wyjątkowo uprzejma i kompetentna. Poświęcił mi bardzo dużo swojego czasu. Byłam bardzo zadowolona z efektów leczenia. Pierwszy raz trafiłam do pana profesora z polecenia do prywatnej kliniki. Po kilku wizytach straciłam pracę i nie było mnie stać na kontynuowanie wizyt w prywatnej klinice. Kiedy mu o tym powiedziałam natychmiast podjął decyzję, że zaprasza mnie do przychodni przyszpitalnej. To było 5 lat temu. Do dnia dzisiejszego jestem przyjmowana w przychodni, a jakość wizyt i leczenia nie uległy zmianie.