lekarz Jerzy Leśniak

Godny polecenia.Lekarz z powolania.przeprowadzil u mnie operacje a potem prowadzil ciaze...moglam na nim polegac i pelne zaufanie..Polecilam go moim znajomym i tez maja pozytywna opienie..

Gburowaty ignorant. Przy wizycie nawet nie spojrzał w moją kartę na mnie tylko przelotnie i po prostu sobie wyszedł. Niestosowne jak na lekarza dyżurującego i w dodatku ordynatora oddziału.

Godny polecenia prowadził pierwszą ciążę teraz druga były problemy ale zawsze próbował jak najlepiej wybrnąć żeby było dobrze.polecam

Super lekarz i polecam go:) Całą moją ciąże prowadził rewelacyjnie i ciesze się że miałam takiego a nie innego lekarza. To jedyny lekarz który tłumaczył mi wszystko od "a do z" i odpowiadał zrozumiale na wszystkie moje pytania:) Za to go bardzo szanuję i polecam:)

Jestem zadowolona z wizyt, podczas pierszej ciąży wykrył u dziecka w 9 miesiącu mojej ciąży wade wrodzona i dzięki temu moja córka żyje:)

Pan dr w moim przypadku nie okazał swojego zachowania jakie powinno mieć miejsce lekarz --> pacjent. Czułam się źle w tym gabinecie, nie mogłam o nic zapytać bo zaraz słyszałam odburknięcie. Niesymaptycznie...

Bardzo lubi prowadzić rozmowy językiem medycznym, który pacjentka nie zawsze rozumie