lekarz Jerzy Malkiewicz

Witam, do lekarza zaczelam chodzić z pierwsza ciążą na kasę chorych, lekarz neutralny dopóki sie człowiek nie odzywa i nic od niego nie chce. W ciąży chodziłam jeszcze w 8 Msc do pracy, pózniej byłam narażona nau stres i byłam zmeczona, pomimo to musiałam wysłuchiwać ze ciąża to nie choroba. Podczas ciąży raz dostałam skierowanie na badania moczu i krwi, o suplementach diety nic sie nie dowiedziałam, o badaniu gbs pod koniec ciąży nic nie wspomniał, koleżanki mi powiedziały, pod koniec ciąży byłam u niego 3 razy, wręcz był zniesmaczony ...

Podczas ciąży raz dostałam skierowanie na badania moczu i krwi, o suplementach diety nic sie nie dowiedziałam, o badaniu gbs pod koniec ciąży nic nie wspomniał, koleżanki mi powiedziały, pod koniec ciąży byłam u niego 3 razy, wręcz był zniesmaczony ze znowu cos chce i przychodzę, na jego własne życzenie.
Po terminie porodu nie chciał mi dać zwolnienia lekarskiego, kazał iść na macierzyński, pomimo ze nie urodziłam, zapytałam dlaczego i żeby napisał ze jestem zdolna do pracy, wkurzył sie i mnie obraził ze jestem konfliktowa i ze sieje mała zadymę, odrzekłam ze jest nieuprzejmy i ze tez pracuje i w pracy nie moge sie do ludzi tak odzywać, jeszcze bardziej sie zdenerwowal i powiedział ze powinnam sobie zmienić prace bo on w swojej moze, poczym kazał więcej mi do siebie nie przychodzić,
Podczas ciąży nie spotkałam sie z zainteresowaniem, a wręcz ze stresem ze jego strony.

Jak dla mnie najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia;) Prowadził moją pierwszą ciążę i dzięki jego czujności urodziłam zdrowe dziecko. Dziś jestem ponownie w ciąży i tylko jemu ufam. Każda wizyta zaczyna się od pytań na temat o mój stan zdrowia i przeprowadza dokładny wywiad.Na wszystkie pytania odpowiada z chęcią.Nie zgadzam się z opiniami negatywnym na Jego temat. Chodzę do Dr. kilka juz lat i może raz się przytrafiło że miał skwaszoną minę ale kto z nas takiej miny nie miał w całym swoim życiu?

Nie jest godny aby był lekarzem ginekologiem, ponieważ wymusił poród przed terminem przez tabletki i po 4 dniach dziecko zmarło. Nie polecam tego lekarza! zanim ktoś pójdzie niech się dobrze zastanowi bo może tego pożałować! Nie pierwszy raz dziecko przez niego zmarło !

Leczyłam się u dr Malkiewicza kilka lat, regularnie chodząc na wyznaczone wizyt. Niestety, pod systematyczną "kontrolą" lekarską rozwijała się choroba, której ów lekarz w ogóle nie zdiagnozował. Utrzymujące się dolegliwości zmusiły mnie do wizyty u innego ginekologa, który skierował mnie pilnie na operację usunięcia macicy i przydatków. Nie polecam wizyt u tego lekarza.

prowadził moją pierwszą ciąże i w 100% byłam zadowolona teraz z drugą też oczywiście do niego

Lecze sie u tego lakarza 7 lat i jestem zadowolona.

Lecze sie u tego lakarza 7 lat i jestem zadowolona.

dr Malkiewicz jest lekarzem godnym zaufania, była to moja pierwsza wizyta- czułam duży stres i niepokój, pan doktor wszystko wyjaśnił i wytłumaczył,naprawdę profesjonalne podejście.

Do dr Malkiewicza trafiłam z polecenia koleżanki...i zostałam jego stałą pacjentką.Jest miły, tłumaczy wszystko dokładnie,odpowiada na zadawane pytania.Teraz prowadzi moją ciążę i po każdej wizycie wychodzę spokojniejsza.Ze swojej strony mogę polecić dr Malkiewicza jak najbardziej.

Jest przede wszystkim gburowaty i napuszony

Jest przede wszystkim gburowaty i napuszony

Moja pierwsza wizyta u doktora Malkiewicza była jedną wielką niewiadomą ponieważ zgłosiłam się do niego z polecenia koleżanki. Delikatność oraz sposób w jaki się mną zajął przekonał mnie że jest najlepszym lekarzem w Legnicy. Jeżeli ktokolwiek będzie potrzebował wizyty u lekarza- ginekologa, to z całą pewnością będę polecała doktora Malkiewicza. Jest wspaniałym specjalistą i jest najlepszy w tym co robi.