lekarz Jerzy Matyja

Nie polecam , zero kompetencji i do tego arogancki. W obecnych czasach rzadkość zwłaszcza w prywatnej placówce.

W żadnym wypadku nie polecam . Nieżyczliwy pacjentowi. Wciska tylko książkę o żywieniu optymalnym. Nie zrobił mi żadnych badań chorej okolicy ciała. Stawy ,podczas mojego kilkumiesięcznego pobytu naL4 i leczenia na odczep się ,wysiadły zupełnie . Nie słucha pacjenta.Notuje co chce- widać to po "wyjęciu "historii choroby. Lekceważący . Nigdy do niego nie wrócę .

W żadnym wypadku nie polecam .
Nieżyczliwy pacjentowi.
Wciska tylko książkę o żywieniu optymalnym.
Nie zrobił mi żadnych badań chorej okolicy ciała.
Nie słucha pacjenta.Notuje co chce- widać to po "wyjęciu "historii choroby.
Lekceważący .
Nigdy do niego nie wrócę .

Nie polecam beznadziejny przemądrzały spóźniający się lekarz. Ma się za nie wiadomo kogo. Nie ma ochoty obejrzeć kliszy z prześwietlania nie mówiąc o USG. Kto tak leczy jasnowidz. Po wizytach z NFZ przyjmuje prywatnie to jakiś żart. Przychodnia na wolności to czasy komunizmu. Szkoda pieniędzy z NFZ. To wstyd że mamy takich lekarzy i taka przychodnie.

bardzo dobry lekarz potrafi doradzic w kazdym schorzeniu jest mily i naprawde potrafi wyleczyc goraco polecam

Pan potrafi mówić tylko o żywieniu optymalnym. Na kolejnych wizytach nie wiedział nawet z jakim problemem przychodzę i na co mnie leczy. Wnioskuję więc ,że w karcie pacjenta rysował kwiatki ... Nie oczekuję,żeby każdego pacjenta pamiętał doskonale No ale od tego jest właśnie karta... Nie tłumaczy niczego związanego z chorobą. Liczy się tylko dieta optymalnego żywienia ... Nie polecam

Pan dr w ogóle nie powinien leczyć, brak wiedzy, kompetencji, kultura spod budki z piwem, załatwił mi łokieć na kilka lat leczenia, a twierdził że to banalny zabieg, nie informował o przebiegu leczenia, ogólnie masakra, nie polecam, napisałem tą opinie dla innych chorych z problemami, omijajcie tego pana szerokim łukiem.

Bardzo dobry lekarz,trafnie postawiona diagnoza, właściwie podjęte leczenie , super efekt. Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora.

Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora.

Bardzo dobry lekarz, trafnie postawiona diagnoza, właściwie podjęte leczenie , super efekt. Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora

Uwazam,ze jest jednym z najlepszych specjalistow ortopedow .Nie "owija w bawelne" problemu schorzenia.Widac, ze zna sie na rzeczy jak malo kto.Uczciwy.Polecam z cala odpowiedzialnoscia.Jestem po reopercji stawu biodrowego,ktorej w Piekarach Sl.i okolicy nikt nie chcial sie podjac -duze ryzyko- a lekarz Matyja dokonal cudu.Od 6-ciu lat funkcjonuje normalnie i nikt nie zauwaza,ze jestem po operacji biodra(chodze po gorach,jezdze na roweze,tancze szalenczo itd.itp) DZIEKUJE P.DOKTORZE !!!B.Kostrzewa

z przykroscia stwierdzam ze nie jestem zadowolony bo zamiast zajac sie problemem stawu i pomoc mi normalnie funkcjonowac to on czepia sie mojej nadwagi a ja od dziecka jestem przy kosci i zadna dieta nie dziala tylko cwiczenia by pomogly ale nie potrafie chodzic to jak mam cwiczyc? sugeruje dlugotrwale glodowki tylko o wodzie a ja po czyms takim mdleje raz nawet wyladowalem w szpitalu w ktorym lekarze pukali sie po glowie gdy o tym uslyszeli wiec ja juz do niego nie pojde a Wam pozostawiam wybor