dr Jerzy Michnowski

Mogę zarekomendować usługi doktora Michnowskiego- bo to najlepszy okulista do jakiego trafiłam, pełny profesjonalista i z podejściem do pacjenta. Zna się na swoim fachu i moja cała rodzina- oczywiście ta starsza część- chodzi do niego na wizyty kontrolne.

Ja jestem miło zaskoczona opieka dr. Michnowskiego, bo byłam przekonana ze do dobrego okulisty bede musiałą dalek jezdzic, a tu ku mojemu zaskoczeniu dr. Michnowski pokazał sie fachowym lekarzem i do tego nasz krajan. Bardzo polecam.

Moim zdaniem to najbardziej kompetentny okulista w Białymstoku i na całym Podlasiu. Stosuje bardzo nowoczesne metody leczenia i diagnozowania.

Stosuje bardzo nowoczesne metody leczenia i diagnozowania.

Świetna klinika, uprzejmy i kompetentny personel, cała diagnoza i leczenie w jednym miejscu. Polecam.

To naprawdę świetny lekarz i super klinika, nie spodziewałam się, że w Białymstoku znajdę taki poziom i nowoczesny sprzęt, co wydaje się być w dzisiejszych czasach dla okulisty podstawą.

Mój tata usuwał u niego zaćmę. Najpierw jedno oko -było ok. potem drugie - niestety źle wykonane- pozostał ciągły ból oka, słabe widzenie, nawet kilka miesięcy po zabiegu. W międzyczasie sama poszłam na badanie (przecież przy pierwszym zabiegu się sprawdził). Nie wykonał badania na normalnym oku, tylko od razu zapuścił krople- kiedy czekaliśmy na rozszerzenie źrenic zaczął wyzywać polityków od gówna, potem żydów - że to złodzienie i oszuści, potem o murzynach- ze to nigdy nie będą ludzie, że to zwierzęta itp, przy czym starcznie się unosił i prawie krzyczał! ...

W międzyczasie sama poszłam na badanie (przecież przy pierwszym zabiegu się sprawdził). Nie wykonał badania na normalnym oku, tylko od razu zapuścił krople- kiedy czekaliśmy na rozszerzenie źrenic zaczął wyzywać polityków od gówna, potem żydów - że to złodzienie i oszuści, potem o murzynach- ze to nigdy nie będą ludzie, że to zwierzęta itp, przy czym starcznie się unosił i prawie krzyczał! Nie mogłam nawet wyjsc bo nic nie widziałam. Skasował 150zł. Ale drugą wizytę rano dostałam za darmo, żeby zbadać oczy bez kropli (jakby nie mogł tego zrobić od razu). Umowiłam się na rano przed pracą. Ale on przyjął nie przepraszając mnie swoją koleżankę (jakąś urzędniczkę-słyszałam rozmowę w rejestracji). Czekałam 1,5 godziny pod gabinetem!!!! Spytawszy się rejesttratorkę o co chodzi-może ja pomyliłam godziny, zaczeła na mnie krzyczeć i mieć pretensje. A potem doktor michnowski na mnie krzyczał przy ludziach, że robię awanturę !!!!! Dobrał mi złe moce szkieł i soczewek. bo potem u optyka musiałam zmieniać !!!! To jakaś pomyłka. Wiem, że są ludzie z niego zadowoleni, ale jeżeli przy mnie wygadywał takie głupoty, to przy większości na pewno również.
Jeżeli chcecie stracić duzo nerwół to psokojnie mozecie iść do niego.
Pozdrawiam.

Uwazam,ze negatywne opinie w ocenie dr.Michnowskiego sa bardzo krzywdzace.Bylam pacjentka z ramienia NFZ i prywatna.zadnej roznicy w traktowaniu mnie nie odczulam.Lekarz jest kompetentny,bardzo mily.twuerdzenie,ze jest grubianski czy chamski jest bardzo,ale to bardzo krzywdzace i rzutujace cien na dobre imie tego specjalisty.nie rozumiem tego jak mozna twierdzic,ze jest slabym specjalista-bo nie wyleczyl mamusi!Ja jestem chora na amd wysiekowe,nie oczekiwalam cudow a widze lepiej dzieki leczeniu i opiece doktora,jestem mu bardzo wdzieczna.dziekuje p.doktorze.

jest arogancki mlo kompetentny ma sprzet specjalistyczny i nie umie go obslugiwac ani odczytywac wynikiow nie polecam

Chcę publicznie podziękować dr Michnowskiemu za pomoc mojej ukochanej mamie, która dzięki doktorowi znowu widzi. Cała rodzina jest wzruszona, piękne podejście do wykonywanego zawodu. Oby więcej takich lekarzy jak dr Michnowski. Rutkowscy.