Szczerze polecam każdemu rodzicowi wizytę z dzieckiem u pana doktora! Miły, uprzejmy, spokojny, z genialnym podejściem do dziecka, z uśmiechem na twarzy... wymieniać mogłabym bez końca. Przed nami była przyjmowana dwójka dzieci - wychodziły z gabinetu z uśmiechami na twarzach. Zero płaczu, zero stresu. Jestem pod ogromnym wrażeniem empatii, ciepła i wsparcia. Bardzo fachowo, profesjonalnie, z zainteresowaniem, z sercem dla dzieci. Jeśli musicie iść z dzieckiem do chirurga, to polecam całym sercem!

Szczerze polecam każdemu rodzicowi wizytę z dzieckiem u pana doktora!
Jeśli musicie iść z dzieckiem do chirurga, to polecam całym sercem!

Pan doktor to przemiły człowiek z doskonałym podejściem do małego pacjenta. Podczas płaczu, krzyków dziecka wykazuje bardzo empatyczne podejście. Po nagłej, nieplanowanej operacji synek szybko wraca do zdrowia. Dziękujemy za opiekę :)

Bardzo miły, serdeczny i kompetentny lekarz. Z dobrym podejściem do dzieci. Chętnie udziela wszelkich informacji dotyczących stanu zdrowia dziecka. Polecam

Fachowy, kompetentny specjalista, lekarz z dobrym podejściem do dzieci, wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo polecam!

Starszy lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, bardzo dobre podejście do dzieci, kompetentny, dobry chirurg godny polecenia.