dr n. med. Jerzy Perendykdr n. med. Jerzy Perendyk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jerzy Perendyk

Doktor nauk medycznych w dziedzinie stomatologii.
Master of Science in Oral Implantology J.W.Goethe Universitat Frankfurt am Main .
Specjalista ...

Doktor nauk medycznych w dziedzinie stomatologii.
Specjalista II stopnia stomatologii ogólnej i stomatologii wieku rozwojowego.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Pracownik naukowy Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie w latach 1992 - 2000.

Podczas pracy naukowej w Instytucie Stomatologii otrzymał 2 nagrody naukowe Rektora AM w Warszawie (1995, 1997).

Odbył staże podyplomowe ...

Gorąco polecam. świetny lekarz, z powołaniem i ogromną wiedzą. Dosadnie tłumaczy wszelkie zagadnienia, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze znajdzie czas na dodatkową konsultację. Leczę się u Pana Doktora od wielu lat wraz z całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Podczas pierwszej wizyty Pan doktor zlecił zrobienie zdjęcia. Zapomniał uprzedzić, że będzie ono kosztowało 750 zł! Drobnostka. Po 2 miesiącach nie mam zastrzeżeń do leczenia kanałowego. Jednak nie podoba mi się to, że Pan doktor nie zauważył braku zęba na tym tanim zdjęciu. Dopiero podczas narkozy zaproponował (opiekunowi) wszczepienie implantu. I wszczepił go bez zgody pacjenta. Ciało było poharatane a szwy wyglądały jak misterna koronka. Nie spodobało mi się ogólne podejście do pacjenta. Gdy każe się dużo płacić, trzeba oferować usługi na odpowiednim poziomie. Płacę i nie chcę się czuć, ...

Nie spodobało mi się ogólne podejście do pacjenta. Gdy każe się dużo płacić, trzeba oferować usługi na odpowiednim poziomie. Płacę i nie chcę się czuć, jakby ktoś wyciągał ode mnie pieniądze.
A na deser: doktor Perendyk wziął 750 zł za zdjęcie i jeszcze 10 za nagranie go na płytę... :) To mówi samo za siebie.

Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Może dlatego,że dr Jerzy Perendyk jest dla niektórych faktycznie za mało uprzejmy? Znam takich specjalistów, którzy są nad wyraz uprzejmi i mili, ale jak się przekonałam maskują w ten sposób tylko brak kompetencji. Po ogromnych problemach stomatologicznych,które miałam w wyniku zaniedbań, choroby (zaburzenia odżywiania)oraz nieprawidłowego leczenia przez innego stomatologa Pan dr Jerzy Perendyk stanął na wysokości zadania. Teraz mam piękne zęby, uśmiech a tym samym i moja twarz uległa pozytywnej zmianie. No i życie nabrało uśmiechu:)Bardzo dziękuję!!!:) Polecam, bo myślę, iż mój bardzo trudny przypadek jest najlepszym dowodem wiedzy i wysokich umiejętności doktora.
Najlepszy stomatolog jakiego znam. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Faktem jest, że nie jest to tani lekarz, ale każdy świetny specjalista się ceni i ja to rozumiem.

Nigdy nie zapomne jak ten lekarz chcial poswiecic na moje leczenie kanalowe zawrotne 15min! Choc porzadnemu (aka etycznemu) lekarzowi zajelo to 1.5 godziny. Wiec nie polecam tego bez etyki naciagacza! Po prostu nie interesuje go dobro pacjenta a same pieniadze. Szczerze odradzam!

zdecydowanie polecam.pomimo wysokiej ceny i szorstkiego obycia jakość usługi jest zadawalająca

Bardzo duży koszt a to tylko proteza.Naciągacz,Naciągacza i jeszcze raz Naciągacz.

Niewątpliwie jest to lekarz z powołania . Doskonały specjalista . Chociaż niestety człowiek o trudnym charakterze , ale jego profesjonalizm zawodowy pokrywa tę wadę . Ale w końcu stomatolog ma dobrze wyleczyć zęby a nie być kelnerem . Polecam .

świerny lekarz, z powołaniem. drogi, ale zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie. gorąco polecam. stała pacjentka

Odradzam Nie mam czasu pisać szczegółów, ale mogę powiedzieć, że w sytuacji kompromitującej siebie klinikę nie zachował się jak lekarz a jak tchórz i dyletant. Klinika ładna -fachowość żenująca, a ja straciłem zęba. żenada

Odradzam
Klinika ładna -fachowość żenująca, a ja straciłem zęba.
żenada

Jest to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pełen profesjonalizm i troska o pacjenta. Najlepszy ze znanych mi lekarzy. Gorącopolecam