lekarz Jerzy Pienczk

Pediatra, Neurolog dziecięcy

2,9

Nie polecam pana doktora. Z wieloma lekarzami miałam do czynienia, z jednymi współpracuje się lepiej, z innymi gorzej, z doktorem Pienczk nie da się w ogóle współpracować. Nie tłumaczy nic, nie współpracuje z rodzicem, nie wyjaśnia, nie rozmawia. Ma swoją wizję i koniec. Jak się rodzic nie dostosuje w 100%, to figa, nic się nie da zrobić. Radzę szerokim łukiem omijać tego neurologa, jest najbardziej opryskliwym, nieprzyjemnym, a przede wszystkim nieprofesjonalnym lekarzem jakiego w życiu spotkałam. Bo oprócz zwykłego chamstwa pan dr nie potrafił ustalić co jest mojemu dziecku i ...

Nie tłumaczy nic, nie współpracuje z rodzicem, nie wyjaśnia, nie rozmawia. Ma swoją wizję i koniec. Jak się rodzic nie dostosuje w 100%, to figa, nic się nie da zrobić. Radzę szerokim łukiem omijać tego neurologa, jest najbardziej opryskliwym, nieprzyjemnym, a przede wszystkim nieprofesjonalnym lekarzem jakiego w życiu spotkałam. Bo oprócz zwykłego chamstwa pan dr nie potrafił ustalić co jest mojemu dziecku i nie powiedział co wynika z badań których wyniki wyszły niepokojące.

Super lekarz!!!!Polecam wszystkim rodzicom .Indywidualne podejscie do pacjeta -olbrzymia wiedza.Przyjmuje o kazdej porze nie bylo nigdy odmowy.

nie polecam facet w ogóle sie nie zna na neurologii mojego 2 miesięcznego synka skierował na usg do jakiegoś kolejnego patałacha Świtonia który nie zauważuł powaznej zmiany,w piatek mój syne wyszedł ze szpitala w Warszawie i takich durniów jak tu w Gdańsku w warszawie nikt nie widział.Widac przysyłają na wzajem do siebie pacjentów niedoroby.

nie polecam facet w ogóle sie nie zna na neurologii mojego 2 miesięcznego
synka skierował na usg do jakiegoś kolejnego patałacha Świtonia który nie
zauważuł powaznej zmiany,w piatek mój syne wyszedł ze szpitala w Warszawie
i takich durniów jak tu w Gdańsku w warszawie nikt nie widział.Widac
przysyłają na wzajem do siebie pacjentów niedoroby.

Miałam kontakt z doktorem w Szpitalu, na Oddziale Neurologii Rozwojowej. Ciężko się z nim rozmawia, bardzo formalny, wycofany, umiarkowanie zainteresowany małym pacjentem (najpierw 10 minut formalności i wywiadu, później 10 sekundowe oględziny dziecka). Zapewne lepiej sprawdza się przy ciężkich chorobach - padaczce, autyzmie i innych poważnych chorobach neurologicznych. Do poprawy komunikacja międzyludzka, kompetencje - zapewne wysokie, na naszym przypadku nie sprawdziłam.

Wizyta prywatna trwająca 15 minut. Nie zlecił żadnego skierowania po dostarczeniu zleconych przez innego lekarza wyników badań (rezonans ) nawet ich nie odczytywał. W rozmowie sztuczne wywoływanie - wyolbrzymianie zagrożenia - polecanie znajomego neurochirurga. Wizyta oprócz pozbycie się 100zł w 15 min nic nie wniosła.

Rewelacyjne podejście i ogromna wiedza. Indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Jezeli mojej córce naprawdę dolega cos poważnego, to jest to jedyny lekarz,do którego dzwonię. Aktualnie moja córka ma 10 lat, jako małe dziecko bardzo chorowała, gdyby nie Pan Doktor, to chyba bym zwariowała z nerwów. Taką sama opinię maja moi znajomi, którym go poleciłam. Ciekawa jestem, komu zależy na pisaniu takich nieprzychylnych opinii. Szczerze polecam tego lekarza. Wie co robi. Agnieszka

Szczerze polecam tego lekarza. Wie co robi.
Agnieszka

Jeżeli zależy Ci na lekarzu, który - poświęci Ci lub Twojemu dziecku odpowiednią ilość czasu - nie umawia pacjentów, których widzi pierwszy raz na 15-30 minutową pogaduszkę - wnikliwie bada historię choroby - umie wysłuchać Twojego zdania - nie wierci się na krześle z niecierpliwości, bo za drzwiami czekają już 2 kolejne wizyty to daj sobie spokój z tym Panem. Nastawiony na masowe przyjmowanie pacjentów, widoczny Kompleks Boga, brak predyspozycji do zawodu w tym cierpliwości i wyrozumiałości. Podczas całej wizyty nie dotknął nawet dziecka, które było przedmiotem wizyty, nie zagadnął ...

Jeżeli zależy Ci na lekarzu, który
- poświęci Ci lub Twojemu dziecku odpowiednią ilość czasu
- nie umawia pacjentów, których widzi pierwszy raz na 15-30 minutową pogaduszkę
- wnikliwie bada historię choroby
- umie wysłuchać Twojego zdania
to daj sobie spokój z tym Panem. Nastawiony na masowe przyjmowanie pacjentów, widoczny Kompleks Boga, brak predyspozycji do zawodu w tym cierpliwości i wyrozumiałości. Podczas całej wizyty nie dotknął nawet dziecka, które było przedmiotem wizyty, nie zagadnął (co nie przeszkodziło mu w stawianiu nadzwyczajnych diagnoz). Szkoda nerwów.

niesympatyczny ,wyniosły, bez odpowiedniego podejścia do dziecka.

niesympatyczny ,wyniosły, bez odpowiedniego podejścia do dziecka.

Super lekarz, polecam każdemu, kto ma dzieci.

Super lekarz, polecam każdemu, kto ma dzieci.