lekarz Jerzy Ratajski

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Bardzo polecam Pana doktora. Trafiłam z nastoletnią córką u ktorej występują bóle głowy.Kompleksowo poszedł do naszego problemu szukając przyczyny a nie skupiając się jedynie na skutku.Zlecił potrzebne badania.

Nie polecam, Doktor gburowaty nie wiadomo czy można go o cokolwiek zapytać bo masz wrażenie że zaraz na ciebie naskoczy. Przez jego pytania człowiek ma wrażenie że celowo robi krzywdę sobie i swojej pociesze. Podejście lekarza który mówi że na pierwszy spacer z dzieckiem idzie się po 3 miesiącach, należy ograniczać każde wizyty znajomych / rodziny. A następnie wysyła zdrowe dziecko na oddział pediatryczny na którym panuje epidemia grypy ze względu na zbyt mały przyrost masy ciała bez wcześniejszego skierowania na badania. Zastanawiam się z której epoki urwał się pan ...

Nie polecam,

Zastanawiam się z której epoki urwał się pan R...

Mój synek leczony jest z powodu neurologicznego. Zawsze możemy liczyć na Pana doktora kiedy nawet zadzwonię stara się pomóc telefonicznie nie naciąga na wizyty prywatne nie jest lekarzem dla pieniędzy wiem co pisze bo byliśmy w Łodzi w Warszawie i mam porównania jacy mogą być lekarze nie pomoc i jeszcze zaszkodzić a pieniądze wyciągać. Moje dziecko niejest dokonca zdiagnozowanne ale pan doktor nigdy nie wyrządził mu nic złego a znamy się już 4lata wręcz przeciwnie leki dobierał które pomagały.Jego porady co do odżywiania i wychowania dzieci są cenne ja się do nich stosuje to pomaga dziecku choć czasem jest ciężko.Serdecznie pozdrawiamy Pana Doktora i życzymy żeby rodzice dla swoich dzieci trafiali na takich lekarzy z powołaniem jak Pan Doktor!!!😃

Nazywa wszystko po imieniu, a jeśli się ktoś nie zgadza, ma do tego pełne prawo. Tzn, że sam potrzebuje pomocy

Tzn, że sam potrzebuje pomocy

Takiego lekarza z powołaniem to w tych czasach gdzie króluje pieniądz ze świeczką szukać. Nie to co te wredne i podle babsko Lucyna Kotyńska.

Polecam , zna się na swojej robocie , potrafil skutecznie zdiagnozować chorobę mojego dziecka a być może by się udusiło ,bo miało mononukleozę a inni lekarze ( trzech) , podeszło do sprawy rutynowo i pewni swego.Wiadomo ,że nie ma ludzi nieomylnych ale ja się z nim dogaduję i uważam że jeden z lepszych lekarzy obok śp. Markiewicza w Tomaszowie. A że wymagający ... każdy wypełnia swe obowiązki jak najlepiej umie , a ilu Polaków tylu lekarzy. Pozdrowionka.

Bardzo dobry lekarz! Od urodzenia moje dziecko leczy Pan doktor J. Ratajski i zawsze super nas wyprowadza z choroby, antybiotyk dostajemy, gdy jest konieczność, gdy nie zawsze inne leki czy zalecenia i wszystko mija;] Zawsze trafnie i szybko ! Najważniejszą cechą jest to, że na Pana doktora zawsze można liczyć i nigdy nie odmawia wizyty, nawet w DOMU W PÓŹNYCH godzinach weekendowych! A to najważniejsze, aby mieć zawsze lekarza swojego dziecka jednego znającego dziecko, na którego zawsze można liczyć:) Lekarz stanowczy, pełniący swoją pracę z przekonaniem (same konkrety:) Darzę Pana ...

Bardzo dobry lekarz!
Najważniejszą cechą jest to, że na Pana doktora zawsze można liczyć i nigdy nie odmawia wizyty, nawet w DOMU W PÓŹNYCH godzinach weekendowych! A to najważniejsze, aby mieć zawsze lekarza swojego dziecka jednego znającego dziecko, na którego zawsze można liczyć:) Lekarz stanowczy, pełniący swoją pracę z przekonaniem (same konkrety:) Darzę Pana Doktora WIELKIM SZACUNKIEM i szczerze POLECAM innym!

:-)

Fenomenalny lekarz, dla rodziców którzy chcą dobra dzieci a nie pochwał dla siebie. Polecam

Proces leczenia tego lekarza jest niejasny. Lekiem na choroby jest głownie odstawienie chipsow...hehe. Po diagnozie "epilepsja" u mojego dziecka zmieniłem lekarza, szpital, miasto. Po badaniach-TK, EEGx2 w profesjonalnej jednostce wykluczono w 100% epilepsję - wyniki prawidłowe. Skierowano syna do innej kliniki i to było strzałem w 10. Jest prawidłowo zdiagnozowany i właściwie leczony. Na wstępie już diagnozę lekarza R. potraktowano z dużym przymrużeniem oka. Stosunek do pacjenta: poniżej krytyki, gburowaty i nonszalancki w stosunku do dzieci i rodziców. NIE POLECAM, tzn. polecam być daleko od niego!!!

Wspaniały lekarz. Polecam wszystkim rodzicom.

Wspaniały lekarz. Polecam wszystkim rodzicom.