lekarz Jerzy Rigall

Lekarz jako chirurg naczyniowy nie warty odwiedzenia podczas wizyty nie posiadał nawet sprzętu do odczytania płyt z TK za 200 zł polecił mi tylko innego lekarza ot cała wizyta

Zdecydowanie nie polecam! Na wizycie prywatnej, wiosną, Pan doktor po przestudiowaniu mojego "dooplera" stwierdził,że konieczna jest operacja. Podpowiedział, żebym wzięła skierowanie od swojego lekarza rodzinnego i zapisała się jesienią na wizytę u Pana doktora w szpitalu, na ul. Polanki. Tam miałabym zrobionego ponownego dooplera oraz operację. Jakież było moje zdziwienie, gdy zjawiłam się jesienią w szpitalu na ul. Polanki i Pan doktor stwierdził ( nie pamiętał mnie z wizyty prywatnej, a ja nie powiedziałam, że takowa była), że żylaki absolutnie nie wymagają operacji. Na moje stwierdzenie, że wykonuję pracę stojącą i noga mnie" rwie", "ciągnie", odczuwam mrowienie oraz uderzenia gorąca, Pan doktor uciął: "to nie od żylaków'". Tak, wiem, mogłam powiedzieć, że na prywatnej wizycie Pan doktor mówił co innego, ale mnie zatkało..zamurowało...No k..wa, cudowne ozdrowienie! Tak właśnie leczy się ludzi na NFZ.

Pierwszy raz bylam u Pana dr Jerzego Rigall.Moja ocena jest wlasciwa.Pomimo duzo pacjentow .Wytlumaczyl z ogromna cierpliwoscia ,a przede wszystkim wiedza.Otrzymalam skier. na Dooplera i umowil wizyte.Wiedzialam wszystko dzieki cierpliwosci pana Doktora..Kompetentny ,z wiedza i sympatyczny.Polecam Anna

Lekarz nie uprzejmy, bez właściwego podejścia do chorego - nie patrzy się całościowo na chorobę pacjenta. Czy polecam - średnio, podobno zawsze można było trafić gorzej. Lekarz nie musi być dla mnie miły, ale ma jasno powiedzieć o tym i o tym. Nie jestem lekarzem, żeby pytać się go o jakieś szczegóły, to on z racji zawodu musi mnie poinformować o wszystkim, a nie takie łapu capu!

Genialny specjalista. Świetny lekarz. Doskonały diagnosta. Pan doktor operował mi przepuklinę pępkową.

JERZY RIGALL - Lekarz z "wielkim sercem" i prawdziwym powołaniem . GORĄCO POLECAM ! ! ! ! ! ! ! !

JERZY RIGALL - Lekarz z "wielkim sercem" i prawdziwym powołaniem .
GORĄCO POLECAM ! ! ! ! ! ! ! !

Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś chce być potraktowany indywidualnie!

Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś chce być potraktowany indywidualnie!

Prawdziwy lekarz z powolania. Bardzo spokojny I opanowany Bardzo polecam.

Prawdziwy lekarz z powolania. Bardzo spokojny I opanowany
Bardzo polecam.

Lekarz którego polecam każdemu,wychodząc od Niego z gabinetu czułam sie jak bym dostała nowe życie.Dziękuję serdecznie.

W 100% polecam. Ponad tydzień temu miałam zabieg, dr Rigall przed, podczas oraz po zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Konsultacja po tygodniu od zabiegu także na wysokim poziomie. Inteligentny, konkretny, rzetelny oraz z dużym poczuciem humoru - co pomaga przetrwać stres przed i po zabiegu.