dr n. med. Jerzy Sarap

Prawdziwy lekarz z powołania, wszystko wytłumaczone, zawsze poświęca pacjentce całą swoją uwagę. Miły, sympatyczny i godny polecenia!

Nigdy nie czułam się skrępowana u tego lekarza. Kultura i "luz" w jednym. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba, a i na inne tematy chętnie porozmawia. Zawsze pomocny i rzetelnie podchodzący do problemu.

Podtrzymuje wszystkie pozytywne opinie o doktorze. Jest miły sympatyczny, kompetentny. Po wielu wizytach u innych lekarzy z nieufnością trafiłam do doktora Sarapa, i bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych specjalistów w Bydgoszczy.

Po wielu wizytach u różnych lekarzy ginekologów kobiet i mężczyzn trafiłam do dr. Sarapa z polecenia i to była najlepsza decyzja. Jest to lekarz, który kompleksowo podchodzi do problemów trapiących pacjentkę i wskazuje na wiele rozwiązań pozostawiając jej możliwość wyboru. Odpowiada na wszystkie pytania zarówno moje jak i mojego męża i nie ma problemu z tym, że razem wchodzimy do gabinetu. Również telefonicznie udziela niezbędnych konsultacji. Prowadzę u niego moją pierwszą ciążę i jestem z tego bardzo zadowolona i dzięki niemu udało mi się zajść w ciążę. Nie zmusza mnie do wykonywania badań we wskazanych miejscach, to ja decyduję jakie laboratorium wybieram. W recepcji pracują położnicy i położne, którzy również służą swoją radą. Klinika jest dobrze zorganizowana i czysta. Odnośnie cen to wizyta kosztuje 120 zł, natomiast ceny pozostałych badań są wystawione w recepcji w ogólnodostępnym cenniku i wg mnie nie są wygórowane. Za każdym razem po wizycie otrzymuję paragon, więc kaska nie trafia bokiem do kieszeni. Pojawiające się stresy w trakcie ciąży potrafi rozładować rozmową i podawanymi przykładami pozytywnych rozwiązań. Delikatny, uważny, niestresujący i zabawny. Gorąco POLECAM!!!

Nie polecam! w żaden sposób mi nie pomółg.Jedyne co robił to namawiał na ciąże! Widać, że liczy się kasa i nic więcej!Jestem rozczarowana!

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Jest uprzejmy, poświęca odpowiedni czas pacjentce. Dobrze wykonuje badania i odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Wcześniej chodziłam do wielu lekarzy ginekologów, ale żaden nie przekonał mnie do siebie, tak jak dr Sarap. Chodzę do niego od 2 lat, prowadził w tym czasie moją ciąże i zamierzam być dalej jego pacjentką.

chodzę kilka lat i nie zamierzam zmieniC, godny zaufania miły mozna normalnie spokojnie bez nerwów porozmawiac, wszystko wytłumaczy.

Lekarz godny polecenia. Właściwie podchodzi do pacjenta.

Lekarz godny polecenia. Właściwie podchodzi do pacjenta.

bardzo dobry lekarz ,miły,delikatny a przede wszystkim kompetentny.bardzo polecam

Lekarz oddany,ale w moim przypadku mało skuteczny i bardzo drogi.

Lekarz oddany,ale w moim przypadku mało skuteczny i bardzo drogi.