dr n. med. Jerzy Schilling

korzystam z usług tego lekarza juz pare lat i polecam:)

korzystam z usług tego lekarza juz pare lat i polecam:)

Wspanialy lekarz starej daty i szkoly. Dwukrotnie pomogl mi w ciezkich przypadkach i zawsze moglam liczyc na jego pomoc , o kazdej porze dnia i nocy. Dzieki temu czlowiekowi mam corke , najwiekszy dar zycia, ktory wylacznie jemu zawdzieczam. Czlowiek dusza - lecz snobow i pedantow odsylam do sterylnych nowoczesnych klinik zamiast do tego swietnego lekarza.

Świetny lekarz, prowadził ciąże mojej mamy ze mną, teraz chodzę do niego i ja (prywatnie) . Ma fantastyczną wiedzę, odpowie na każde pytanie, jest bardzo dokładny, delikatny i co jest dla mnie plusem- jest całkowicie aseksualny (nie zawsze można powiedzieć to o innych ginekologach mężczyznach), nie patrzy na pacjentkę jak na obiekt seksualny. Często pali papierosa, ale można go bez problemu upomnieć, zawiesza się, jest stary, ale ja dla z tego powodu nie zrezygnuję ze świetnego lekarza, skoro można się z nim mimo tego dogadać. Może przez swój wiek sprawiać wrażenie niechlujnego, ale zawsze wszystko jest czyste, myje ręce, zakłada rękawiczki. Nie wiem jak dokładniej mogę go opisać. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam.

Lekarz przysypia podczas wizyty na izbie przyjęć. Odprawił mnie bez badania. Dwa razy pyta o to jakie leki wzięłam i to są jedyne dwa pytania, które zadał. Mimo silnych bóli odesłał mnie szukać apteki w sobotni wieczór - no i najlepsze, że wypisał lek, który jest już dawno wycofany i nie ma go w aptekach. Oczywiście pomylił dane i pokreślił receptę, ale i tak się do niczego nie przydała. Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości czy to dobry lekarz?

wspanialy lekarz prowadzil moje dwie ciaze,super podejscie do pacjentki.Zawsze wszystko mi wytlumaczyl ,byl cierpliwy,jak sie cos dzialo moglam zadzwonic o kazdej porze ,nie bylo problemu.Zreszta do tej pory chodze do niego .

Odradzam wizyty, u tego Pana. Jest cholernie nie sympatyczny a na domiar tego, trafiłam do niego dwa razy. Rok temu z ostrym zapaleniem przydatków kiedy powinnam byc hospitalizowana on mnie olał i z ostrego dyżuru wysłał do domu. W tym roku niestety znowu mnie to złapało, i po długim leczeniu podczas weekendu z dużymi bólami brzucha znowu na niego trafiłam. Niestety wszystkie inne placówki wieczorem w soboty i niedziele nie mają dyżurów. Po badaniu dotykowym uznał że mam przewlekły stan zapalny i odesłał do domu. W ciągu kilku kolejnych dni udałam się do mojego lekarza, a ten poinformował mnie że stanu zapalnego już nie mam a mnie męczą bóle po antybiotykoerapii. Lekarz mówi nie zrozumiale i za przeproszeniem nieźle opieprzył mnie za to że z bólami brzucha po leczeniu jajników do niego przyszłam. Odradzam wizyty u tego starszego Pana.

jak dla mnie rewelacja bylam juz u pana doktora kiedys i bardzo dobrze sie czulam opieka jest bardzo dobra

jak dla mnie rewelacja

Jest miłym i fajnym, lekarzem ja mam 16 lat i mam juz roczna córeczke przez cała ciaze byłam u niego.. tylko to mnie denerwowało ze nic nie rozumiałam co do mnie muwił ..:) a takto jest spoko

Bardzo dobry i kompetentny stary lekarz klinicysta. Polecam przyszłym mamom!!!

Bardzo dobry i kompetentny stary lekarz klinicysta. Polecam przyszłym mamom!!!

Dr.Schilling jest starym ale doskonałym lekarzem, bardzo delikatnym i kompetentnym. Jest świetnym diagnostą, opinie wyrażone o nim sa wręcz złośliwew i nieprawdziwe. Ja jestem zupełnie innego zdania bęedac jego wdzięczna pacjentka za uratowanie mi życia.