lek. med. Jerzy Serafiński

Internista, Kardiolog

Lek. Jerzy Serafiński jest specjalistą kardiologiem i internistą. W 1996 roku ukończył I Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie. Cztery lata później uzyskał specjalizację I stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, w 2008 roku zdobył II stopień specjalizacji z tej dziedziny. W 2008 roku uzyskał specjalizację z zakresu kardiologii.

Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu oraz leczeniu pacjentów z chorobami internistycznymi (układów: pokarmowego, moczowego, oddechowego) oraz układu krążenia, które zdobył podczas pracy, dyżurów i staży w oddziałach szpitalnych i klinicznych warszawskich poradni i szpitali. U swoich pacjentów diagnozuje oraz leczy takie choroby jak wady serca, nadciśnienie, arytmia, choroba wieńcowa.

Lek. Serafiński jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Byłam przez kilka lat stałym pacjentem, z napadowym migotaniem przedsionków, gdy z nagłym przykrym napadem zgłosiłem się, bez wyznaczonej wizyty, w przychodni w Wesołej lekarz mnie nie przyjął argumentując to brakiem czasu i koniecznością zjedzenia obiadu. Była to moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Tydzień później zrobiono mi ablacje.

Pan doktór z pełną dokładnością podszedł do moich dolegliwości zlecając szereg badań.wyniki w punkt potwierdziły sugerowaną przez niego diagnozę.

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.