dr hab. n. med. Jerzy Sikora

2,6
2,6

Lekarz beznadziejny nie potrafił zdiagnozować dolegliwości.Sprzęt USG sprzed 20 lat

Hu... owy lekarz !! Myśli tylko o pieniądzach ! Fałszywie przmiły ! Nie tłumaczy choroby i metody leczenia, na to brakuje czasu, przecież kolejne pacjentki czekają, trzeba jak najwiecej kasy zgarnąć ! Nie polecam absolutnie ! Ocena: mniej niż zero !

profesora polecam ale pielegniarki na oddziale są bardzo nieupszejme i zarozumiałe

Profesor jest jednym z najlepszych lekarzy z jakim miałam do czynienia. Owszem wizyty u niego nie są tanie, ale jest wart tych pieniędzy. Jest bardzo dobrym położnikiem, zawsze odbiera telefony i dba o swoje pacjentki. Ja polecam go z całego serca

jest zarozumiały , drogi i beznadziejny, mysli tylko o kasiorzeeeeeeeeeeeeeeee i każe sie tytułowac profesorem a na jego oddziale pielegniarki biorą 200 zł za opiekę po operacji SKANDALLLL

SKANDALLLL