lekarz Jerzy Siwiec

Psychiatra

Leczę się u Pana doktora dłuższy czas.Moja choroba i sytuacja rodzinna jest bardzo skomplikowana.Gdy trafiłem do gabinetu pierwszy raz byłem na dnie i prawie bez nadzieji na wyjście z "piekła" które trwało od wielu lat.Wcześniej byłem leczony przez wielu lekarzy psychiatrów lecz żaden z nich nie był w stanie mi pomóc może dlatego ,że ograniczali się tylko do przepisywania mi lekarstw.Okazało się, że oprócz środków farmaceutycznych potrzebna mi była też pomoc psychologiczna , którą otrzymałem od doktora Siwca co poskutkowało tym , że choroba zaczęła ustępować.Pan doktor wzbudza zaufanie i obchodzi się z pacjętem z największym szacunkiem a to powoduje , że można mu zaufać i otwarcie i szczerze rozmawiać nie narażając się na ocenę lub niepotrzebną krytykę.Polecam w oparciu o moje doświadczenia tego specjalistę i życzę powodzenia w walcę problemami.

Doskonały lekarz, pierwszy prawdziwy specjalista na jakiego trafiłam w tym fachu. Już po pierwszej sesji czułam jakby kamień spadł mi z serca..Pan doktor bardzo uważnie słucha, jest pełnym zrozumienia i szacunku, niezwykle ciepłym i konkretnym człowiekiem. Doskonale wyjaśnia wszystkie zachodzące zjawiska psychiczne oraz rzuca światełko w tunelu, pomaga rozsupłać najbardziej poplątane kwestie pozornie "bez wyjścia". Rzeczywiście potrafi odebrać telefon podczas sesji, ale jak ktoś wyżej napisał nie są to "ploteczki ze znajomymi", są to telefony od innych pacjentów w potrzebie, kompletnie nie widziałam w tym problemu.Daję 6x5 gwiazdek

Bardzo dobry specjalista, dopiero zaczynam u niego terapię na depresję ale już czuję ze ma bardzo dobry wpływ na mnie. Jest konkretny i do tego w można do niego dzwonić o każdej pełnej godzinie, żeby nie przeszkadzać podczas pracy z innymi. To bardzo pomaga bo nigdy nie wiadomo kiedy zacznie sie panikować. Po chwili rozmowy szybko się uspokajam. Widać, że dr. Jerzy Siwiec ma duże doświadczenie i robi to co robi bo chce pomagać ludziom. Co do poprzedniego komentarza, u mnie tez sie zdażyło, że odebrał telefon od innego pacjenta podczas naszej sesji. ale grzecznie przeprosił. Trzeba zrozumieć, że mógł dzwonić ktoś kto był w bardzo kiepskim stanie psychicznym. Poza tym godzina pracy u Pana dr. nie zawsze trwa równo godzinę. Jezeli trzeba przegadać coś do konca to nie wygania z gabinetu po upływie czasu tylko załatwia sprawe. Daje 6 x 5. Najlepszy specjalista u jakiego byłem w pełni mu ufam. Pozdrawiam i gorąco polecam!

Pan doktor podczas spotkania wychodził, odbierał telefon - takie zachowanie sprawiło, że nie nabrałam zaufania i źle się czułam jako pacjentka.

Dr Siwiec jest bardzo dobrym specjalistom polecam jestem przez niego leczona bardzo skutecznie na depresję pomógł mi żyć. Za pomocą rozmów i preparatów postawił mnie na nogi wreszcie mam ochotę żyć a nie tylko myśleć jak przerwać Polecam