dr n. med. Jerzy Skrobisz

Bardzo dobry specjalista.Jestem świeżo po operacji tarczycy, podziwiam wiedzę i umiejętności, podejście do pacjenta, wytłumaczenie przebiegu leczenia .Mam ogromne zaufanie i polecam Pana Doktora wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu tarczycy.

Nie wiem jakim trzeba byc człowiekiem i lekarzem zeby w taki sposób jak mnie potraktowac pacjeta... na wizycie w gabinecie prywatnym dotor ustalił wizyte mojej operacji,w danym terminie zgłosiłam sie do szpitala,jednak juz nie na Lutyckom gdyz tak doktor juz nie pracował,przeniósł swoja praktyke do cegielskiego. Okazało sie ze operacja nie moze sie odbyc bo mam opryszczke na ustach,nikt mi nie powiedział ,ze to przeciwskazanie. Doktor Skrobisz obiecał ustalic kolejna wizyte,przypominałam sie ale w odpowiedzi usłyszałam,iz nie zabierze wizyty innemu pacjentowi zeby mnie zoperowac...ja na to ze wcale tego nie oczekuje,chiałam tylko zeby doktor wyznaczył kolejny termin zabiegu,juz mineło 2 miesiace i nadal doktor nie odezwał sie,cóz widocznie nie jestem dobrym pacjentem ,bo na prywatna operacje sie nie zgodziłam. Nie fajie sie dzieje skoro nie mozna miec zaufania do lekarza. Bardzo to nieprofesjonalne. Zycze doktorowi zdrowia,moje jest słabe. Mariola

Witam i zgadzam z się opiniami na temat Pana doktora. Fachowiec jest dobry ale jeszcze lepszy łapówkarz, nie boje się tego powiedzieć, zostałam pouczona że nie przyszłam do Pana Doktora się przywitać i przypomnieć........ (zaznaczam byłam już pacjentką na oddziale na Lutyckiej)

Jak "dasz"" to masz !!!!! Ordynator w Szpitalu na Lutyckiej, ale najlepszą opiekę zapewnia Pan doktor w swoim gabinecie cennik za operację tarczycy ma w jednym palcu. Ciekawe czy Pan Dyrektor o tym wie !!!!!!!!

witam będe mieć operację tarczycy , ile dr bierze za operację

witam będe mieć operację tarczycy , ile dr bierze za operację

Biorca, oszust i konował. Póki "nie dostanie", nie zrobi nic!!

Biorca, oszust i konował. Póki "nie dostanie", nie zrobi nic!!

Lekarz z powołania, profesjonalista, oddany w pełni pacjentowi. Jak najbardziej polecam tym, którzy poszukują dobrego chirurga tarczycy.

Lekarz dobry ale skoro daje do zrozumienia o pieniądzach w PAŃSTWOWYM SZPITALU to jaki to człowiek? Państwowy szpital a prywata w białych rękawiczkach !

Państwowy szpital a prywata w białych rękawiczkach !

Doskonały chirurg, zwraca również uwagę na szycie po operacji - dzięki temu mam maleńką tylko bliznę!

Lekarz godny polecenia. Uprzejmy, wzbudza pełne zaufanie, zawsze ma czas na rozmowę z pacjentem. Jestem pod wrażeniem.