Jerzy Stelmach

Urolog

BYŁEM U DOKTORA PROFILAKTYCZNIE WIZYTA PRZEBIEGŁA W BARDZO MIŁEJ ATMOSFERZE DOKTOR WYJAŚNIŁ WSZYSTKO PEŁEN PROFESJONALIZM.

Co wizyta mocniejsze lekarstwa, nie dał mi nawet dojść do słowa, czy zadać pytania, zalecał wizytę u innych specjalistów, a przy próbie potwierdzenie odbytej już wizyty oburzył się, że mu nie wolno przerywać jak mówi, bo on jest jedynym specjalistą w okolicy..i się mu nie przerywa.. Nawet nie wysłuchał, jaki był wynik tego zleconego badania... Następny proszę..Może i posiada kompetencje ale obejścia z pacjentem chyba jeszcze wtedy nie uczyli..

Rewelacyjny Lekarz oraz wspaniały Człowiek. kompetencja i profesjonalizm na najwyższym poziomie, a do tego Pan Doktor jest niezwykle miłym oraz taktownym człowiekiem.

Pan Doktor Stelmach to przede wszystkim lekarz z powołania. Niepodważalnym faktem jest to, że jest to lekarz, a jednocześnie człowiek z pasją - pasją pomagania tym, którzy go potrzebują. Swoją pracę traktuje bardzo profesjonalnie i nie pozwala sobie na żadne niedopatrzenia. Dokładny, skrupulatny, szczery. Przyjazny pacjentom i bardzo wyrozumiały. Już po pierwszej wizycie zdobył moje zaufanie, a na każdej kolejnej utwierdzał mnie tylko w tym, że wybór Pana Doktora jako lekarza prowadzącego był bardzo trafny. Jeśli kiedykolwiek wyobrażałem sobie jak będą wyglądały wizyty u urologa zanim do nich doszło, to właśnie w takich warunkach jakie zapewnia gabinet Pana doktora. Pan doktor nigdy nie dał mi odczuć, że na wizycie musi się gdzieś spieszyć. Odpowiadał wyczerpująco na każde zadane pytanie. Z szczerego serca polecam tego lekarza.

Charakterny i konkretny jest to fakt, ale bardzo dokladnie tlumaczy co bylo przedmiotem ostatniej wizyty, w czasie badania na biezaco dokladnie tlumaczy stan zdrowia/ widok na USG czy tez wynik innego badania, dokladnie mowi co jest lub moze byc przyczyna danej dolegliwosci. Sprawia wrazenie specjalisty znajacego sie na swojej profesji.

Ja byłam u tego lekarza i może powie co myśli ale jest dobrym specjalistą ,mi pomógł jak zachorowałam i dzięki niemu szybko doszłam do zdrowia a byłam u prywatnego urologa i nic tylko mnie odsyłał bo miałam kamienie na nerce słabocieniujące a dr.S. poradził sobie,moim zdaniem polecam doktora ja bym na innego urologa już go nie zamieniła.

Witam poprzednie negatywne komentarze nijak mają się do prawdziwego wizerunku Pana doktora. Jest to na prawdę fachowy lekarz. Bardzo miły, uśmiechnięty i sympatyczny. Chętnie odpowiada na pytania :) Polecam wszystkim pacjentom.

Po moich doświadczenieach z 2 lekarzami urologami leczacymi moja prostatę ten lekarz okazał soie najbardziej kompetentny

Miałem nieco obaw z wizytą u tego lekarza czytając wcześniejsze komentarze, ale po wizycie wnioskuję, że są one mocno niesprawiedliwe. Lekarz był miły i kompetentny. Kompleksowo tłumaczy przyczynę problemów i przeprowadza dokładny wywiad pozwalający ustalić możliwe źródła dolegliwości. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo dobry fachowiec. Zna się na swojej pracy i specjalizacji. Poza tym miły i sympatyczny. Polecam.