dr hab. n. med. Jerzy Sułko

Traumatolog, Ortopeda

Człowiek kompetentny,mający czas dla pacjenta,wybitny fachowiec,bardzo uprzejmy,wytłumaczy wszystkie watpliwości,nigdy mnie nie odprawił z kwitkiem ,zawsze trafne diagnozy w rzadkiej chorobie -Polecam fachowiec jakiego ciężko spotkać i co najważniejsze nie z głową w chmurach tylko pochyli się nad kazdym pacjentem!!!!

Dzięki niemu mam dziś w pełni sprawną nogę, a po wypadku zapowiadało się nieciekawie. Na szczęście trafiłam właśnie na dr Sułko. To fantastyczny lekarz.

brat złamał nogę, trudny przypadek. biegł i chciał wskoczyć do pociągu, nie zdążył. pociąg uciekł a noga została. dramat. w związku z tym nasz kolega polecił nam doktora a ten szybko sprowadził nogę na swoje miejsce. Gorąco polecamy.

Lekarz, który doskonale wie co robi i robi to dobrze. Pacjent czuje, że mu faktycznie zależy i, że ma w nim jakieś podparcie, zawsze może się doradzić. Polecam

Super lekarz, wspaniałe podejście do dzieci i do rodziców. Wszystko tłumaczy dokładnie, cierpliwie i zrozumiałym dla laika językiem. Zna się na rzeczy. Widać, że jest lekarzem z powołania, któremu praca sprawia przyjemność. Polecam!

Doskonały lekarz! Zajmował się mną jak zerwałem ścięgno achillesa. Dziś jest wszystko ok i to dzięki niemu. Do tego jest też sympatycznym i fajnym człowiekiem z którym miło się rozmawia. Polecam!

Prawdziwy skarb w swojej dziedzinie.Pelen profesjonalizm.Bardzo mily lekarz.Dziekuje doktorze za przeprowadzone operacje u syna.

Uwielbiam go ! to super lekarz, w życiu nie widziałam lepszego. Jestem pełna podziwu.

Słowa wdzięczności i podziękowania,najskromniej jak można wyrazić dla Pana Doktora.Jesteśmy niesłyszącymi rodzicami 4-letniego synka chorego na PDFF,od noworodka jest pod opieką Dr.Sułko,przeszedł już operację i jest coraz lepiej.Mamy pełne zaufanie i z całego serca doceniamy pracę Pana Doktora.Dziękujemy i życzymy Wszystkim tak wspaniałego lekarza!

Już parę lat mija od czasu kiedy mi oba kolana zoperował. Myślałam, że już będę musiała zrezygnować ze sportu, ale jednak wszystko jest w porządku. Po operacji mogę grać w siatkę, kosza, biegać itd to czego nie mogłam bo ciągle mi rzepki uciekały.Bardzo dobrze wspominam tego lekarza.Jak najbardziej godny polecenia.