Jerzy Synowiec

Laryngolog

2,2

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pan doktor odpowiadał na każde moje pytania. Profesjonalne podejście do pacjenta (11latka).Lekarz godny polecenia.

Pan doktor bardzo konkretny, zna się na swoim fachu. Początkowo wydał się oziębły, ale to nie wpływa na całość wizyty. Doktor bardzo dokładny, wizyta przebiegła sprawnie, a z gabinetu wyszedłem z konkretnymi zaleceniami co do dalszego leczenia i profilaktyki.

Nie polecam tego lekarza. Fatalne podejście do pacjenta, tak jak ktoś napisał wyżej myśli że jest Bogiem. Brak kontaktu, nie słucha pacjenta i nie odpowiada na zadane pytania tylko przedstawia swoje podejście. Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia.

beznadziejny,mało kontaktowy,dobry do brania pieniędzy nie umie słuchać pacienta.bendąc trzeci raz na wizycie nie wiedział o kogo chodzi nie polecam

nie polecam

Bylam u pana doktora kilkukrotnie z moim malym dzieckiem. Zawsze spotkalam się z bardzo nie uprzejmym zachowaniem ( pan doktor czuje się jak "bóg", myśli że to wszystko od niego zależy, a tak niestety nie jest). Swoje diagnozy stawia bardzo jednokierunkowo , niechętny do dodatkowych badań itp, aby postawić dokładniejsza diagnozę. Zero zainteresowania historią choroby pacjenta. Bezczelny i nie kompetentny. Moja opinia jest w 100% prawdziwa i może być potwierdzona przez świadków . Nie polecam doktora!

Moja opinia jest w 100% prawdziwa i może być potwierdzona przez świadków .

Nie polecam doktora!

Lekarz, ktorego ogolnie nie polecam. Moze i jakies kompetencje ma - w koncu jest po studiach medycznych !!! no i ma jakies doswiadczenie, ale poza tym lub przede wszystkim nieuprzejmy, traktujacy ludzi przedmiotowo oraz nie umiejacy nic wyjasnic pacjentowi. Szkoda czasu i pieniedzy na wizyty u tego pseudolekarza.