lekarz Jerzy Szarek

Neurolog

2,2

Zgadzam się zupełnie z innymi pacjentami, którzy doświadczyli kontaktu pseudo-specjalisty. Z pełną odpowiedzialnością, uprzedzam nie ryzykujcie kontaktu z tym panem. Brak empatii, jakiejkolwiek komunikacji. Chamski, ordynarny. Cały czas nerwowy, pośpieszający, mówiący i mruczący w zrozumiałym dla siebie języku. Na prośbę czy może powtórzyć pytanie bo za cicho Mówi stwierdził, że Man odpowiadać na pytania a nie komentować. W ogóle niezainteresowany pacjentem. Traktuje pacjenta jak śmieć i zło konieczne. Jak izba lekarska na tyle monitów nie reaguje. Pacjenci wychodząc od lekarza są zdruzgotani bo to nie ich wybór a jedynie ZUS ...

Traktuje pacjenta jak śmieć i zło konieczne. Jak izba lekarska na tyle monitów nie reaguje. Pacjenci wychodząc od lekarza są zdruzgotani bo to nie ich wybór a jedynie ZUS wymusza kontakt z tak rzekomym specjalistą. Zbadał mnie młoteczkiem tłukąc po całym kręgosłupie, wydając polecenia w tonacji nadzorcy w obozie pracy. Cały czas klimat podporządkowania się i ukegłości bez pokory pacjenta a raczej upokorzenia.
Wyszłam od tego lekarza bez godności, bezsilna i w niemocy. Co ZUS funduje swoim dozgonnym płatnikom. Przestrzegam gorąco nie wybierajcie tak prostackiego podejścia. Ten Pan nie ma i zapewnię nigdy nie będzie miał nic wspólnego z profesjonalizmem, leczeniem czy poradą albowiem sam potrzebuje opieki terapeutycznej, oby…. tylko. Z przykrością to pisze albowiem takie zawody powinny być pasją i powołaniem tego Pana zaś spotkało ogromne nieporozumienie. Badanie jakie przeszłam robi lekarz pierwszego kontaktu a jechałam na nie ponad dwie godziny aby doznać coś tak tak haniebnego dla zawodu lekarskiego. Apeluje do Pana aby zaczął Pan pracować nad behawioralną stroną swej profesji choć śmiem sądzić, że jest Pan takim człowiekiem na codzień, współczuję….

Mam 70 lat i jestem po urazie kręgosłupa lędźwiowego, kręgozmyk L4, 6mm. 3 przepukliny kręgów szyjnych, przepuklina l1i2 oraz dyskopatia itd Lekarz Jerzy Szarek uznał, że jestem zdrowy i nie wymagam opieki , mimo to że poruszam się przy pomocy chodzika czterokołowego lub kul łokciowych.. Spotkałem się z lekarzem tylko raz z uwagi na badania w zakresie neurologa lekarza biegłego sądowego. Wystawiam tę negatywną opinię lekarzowi neurologi Jerzemu Szarek z Elbląga, gdyż tak chamskiego i ordynarnego lekarza w moim życiu jeszcze nie spotkałem. Powinna się nim zająć dyscyplinarna komisja lekarska, by odebrać mu prawa wykonywania zawodu lekarza. Neurolog lekarz Jerzy Szarek zamiast być lekarzem bezstronnym zgodnie z etyką lekarską to stronniczo wspiera ZUS i ignoruje dolegliwości osoby chorej.. Lekceważy wyniki rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej uważając , że pukanie w kolano lub w łokieć jest dla niego ważniejsze od wyników diagnostycznych i lekarzy specjalistów pierwszego kontaktu. Ponadto, wtrąca się w życie prywatne znieważając godność człowieka i wystawia oceny niezgodnie z prawdą. Nie polecam tego lekarza Jerzego Szarek , gdyż nie zasługuje na miano lekarza. Podważa nawet aktualnie ważne orzeczenie komisji lekarskiej stopnia niepełnosprawności znacznej.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam traktuje pacjenta jak zło konieczne potrafi pod koniec badania wyprosić pacjenta z gabinetu który dostał ataku padaczki nie udzielając żadnej pomocy wyrzucił na korytarz mówić że ma innych pacjentów.

Potwierdzam negatywne opinie o tym lekarzu. Dwukrotna wizyta u niego to nauka dla mnie, by nigdy więcej nie ponawiać kontaktu. Tutaj tylko mógłbym zamieścić "dowcipy" o lekarzach z lat słusznie minionych.

Najgorszy lekarz u jakiego byłem, nie zwraca uwagi na bóle stałe, totalny brak zainteresowania pacjentem, odradzam wszystkim, lepiej poszukać kogoś normalnego, przepisał leki które dostaję od lekarza pierwszego kontaktu, jak można badać bóle lędźwiowe za pomocą małego młoteczka, totalna porażka nieporozumienie

Cudowny, uprzejmy i przesympatyczny lekarz. Polecam wszystkim. Całe badanie w miłej atmosferze. Godny polecenia w 100%.

Znakomity Pan doktor ,uprzejmy do pacjentów,znający się na chorobach .Zawsze pomóg mojej rodzinie i znajomym ,jesteśmy zadowoleni.Cierpliwie wysłucha i zbada.Polecam.

Jak dla mnie bardzo pomocy lekarz. Trudno zgodzić się z poprzednią opinią. Jak na NFZ to polecam. Polecam.

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niemiły, chamski i ordynarny. Brak szacunku, brak podejścia do pacjenta, nie obchodzi go w ogóle jego los.

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.
Jest niemiły, chamski i ordynarny.
Brak szacunku, brak podejścia do pacjenta, nie obchodzi go w ogóle jego los.