lekarz Jerzy Szczepanek

Urolog

Bardzo dobry urolog, leczę się od 15 lat, i zawsze wizyty b. przyjazne, rzeczowe i zleca odpowiednie konieczne badania. Jeden minus, że zawsze b. duże kolejki pacjentów w Poradni WSS w Sosnowcu do Pana doktora.

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i zawsze z optymizmem podchodzi do problemów pacjenta. Kontroluje przebieg choroby i na bieżąco diagnozuje jaki rozwiązać dany problem.

Bardzo słabo wypisuje tylko antybiotyk nie znając przyczyny stanu zapalnego. Tym samym można leczyć się do śmierci. A wystarczyło zrobić badanie w laboratorium lub przynajmniej powiedzieć proszę sobie zrobić to i to prywatnie.

Wspaniały lekarz, bardzo mądry i kompetentny, cechuje go wysoka kultura osobista.

Urodziłam się z wadą układu moczowego. Przez 8 lat leczyło mnie grono lekarzy, którzy nie potrafili odpowiednio zdiagnozować co mi dolega (trzeba wziąć pod uwagę, że na początku lat 90, techniki diagnostyczne nie były na takim poziomie jak dziś). Czułam się coraz gorze, a nikt nie wiedział co mi jest. Wtedy trafiłam na doktora Szczepanka. Po pierwszej wizycie powiedział co mi jest, potem potwierdził to w Sosnowcu i skierował do odpowiedniego specjalisty, który wykonał zabieg. Mogę temu lekarzowi zawdzięczać życie. Dziś znów pojawiły się problemy z nerkami i znów dzięki doktorowi wychodzę na prostą. Życzyłabym sobie, by wszyscy lekarze tacy byli.

Jako człowiek - ogromna kultura , jako lekarz - profesjonalista wrażliwy na cierpienia pacjentów ...byłem na sali dra.Szczepanka 28 dni więc mam prawo do takich opinii ... miałem wyciagany operacyjnie kamień z przewodu moczowego , samo wykonanie było perfekcyjne . Zyczyłbym sobie i wszystkim innym takiej opieki medycznej

Bardzo kompetentny i oddany pacjentom. Pomimo dużego obciążenia ilością pacjentów zawsze miły i uprzejmy.

Leczę się u Doktora od pół roku na kamicę nerkową i wodniaka jądra. Miesiąc temu miałem zabieg usunięcia wodniaka jądra. Operacja i późniejsze leczenie przebiegło bez powikłań. szybko wracam do zdrowia co zawdzięczam fachowości wspaniałemu lekarzowi i człowiekowi.

Jestem pacjentem już, od dwóch lat. Z każdej wizyty byłem zadowolony. Wszystkie zlecone przez lekarza badania oraz konkretne informacje o mojej chorobie wpływają pozytywnie na proces leczenia.