lekarzJerzy Tylnicki

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
47 opinii

• 5

Szanowne Panie zapoznałam się ze wszystkimi opiniami i uważam że wszystkie negatywne wpisy to konkurencja. Byłam już u nie jednego ginekologa i tylko Pan doktor okazał mi wsparcie i fachową pomoc żaden lekarz tyle dla mnie nie zrobił - nie prawdą jest że Pan Doktor przyjmuje tylko prywatnie ja byłam na nfz i jestem bardzo zadowolona.

• 5

zdecydowanie wart polecenia, kompetentny i godny zaufania .

• 5

Polecam Dr Tylnickiego, prowadził mi ciąże jestem w 100%zadowolona, co do długości jego przyjęć to dobra wizyta nie równa sie długa wizyta:)Jeżeli z ciąża jest ok to nie ma co siedzieć,w każdym razie na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedz.Gdybym miała jeszcze raz powierzyć komuś prowadzenie ciąży to na pewno zdecydowała bym się własnie na Niego.

• 5

to najlepszy lekarz pod sloncem ,uratowal mnie

• 5

Najlepszy lekarz o jakim kobieta może tylko zamarzyć. Moja ciąża była zagrożona. Pierwsze 3 m-ce leżałam , ale od kiedy trafiłam do Pana Dr zaczełam się cieszyć ciążą, bo od pierwszej wizyty wiedziałam, że to bardzo dobry specjalista. Poświęca bardzo dużo czasu na wizycie, aby wszystko dokładnie omówić i rozwiaż wątpliwości. Pod telefonem 24h/d. Pan Dr posiada ogromną wiedzę i zna się na tym co robi.!! Pan Dr potrafił przewidzieć, że mogę urodzić przed terminem i dzięki temu dzidziuś urodził się zdrowy, bo Pan DR odpowiednio poprowadził ciąże oraz osobiście zrobił cesarskie cięcie. POLECAM z całego serca. Zadowolona pacjętka. Kinga:)

• 1

Nie wątpię, że pan dr jest specjalistą w swoim fachu - ale wydaje mi się, że zapomniał, iż pacjenta nie traktuje się przedmiotowo lecz indywidualnie i jest jego żywą reklamą po wyjściu z gabinetu. Pozdrawiam i nie polecam tego lekarza.

• 2

Kobiety ,tyle za ta uprzejmosć P.Doktora kosztuje ,niebagatelna kwote 120zlotych.

• 5

Dziwi mnie fakt, że sa jakiekolwiek negatywne wpisy.Oczywiście ANONIMOWE> Myslę, że to konkurencja, bo jestem pacjentką tego pana i moge wpisać tylko same pozytywy.

• 5

Myslę,że wiele opinii jest napisanych z zazdrości,że Pan doktor ma dużo pacjentek a inni puste gabinety. Nigdy mnie nie straszył a robienie cytologii nie jest straszeniem tylko profilaktyką raka. Jeśli ktoś nie rozumie, nie dosłyszał to niech doczyta.Cena wizyty 100 czy 120 -150 PLN za takiego fachowca to znacznie za mało ale jeśli ktoś znajdzie równie dobrego fachowca za mniej niż 100 to serdecznie gratuluję. Sadze , ze za taką wiedzę nie ma ceny. Nie jednej z nas uratował zycie czy dziecko za to nie da sie zaplacic.

• 1

Szkoda kasy i czasu zmarnowanego na tego lekarza.... porazka.

• 1

Byłam z córką u tego jegomościa i stwierdził jak i u mnie tak i u córki (17lat)raka i zalecił odpowiednie badania. Te trzy tygodnie były koszmarem czekając na wyniki i wizytę.Okazało się że obydwie jesteśmy zdrowe. Zmieniłyśmy lekarza i był w szoku że wykonywałyśmy takie badania bez jakichkolwiek podstaw. Ja osobiście nie polecam dr. Tylnickiego, mimo że jest miły (czasami aż za bardzo) zdecydowanie odradzam.

• 1

Wydaje mi się że podczas wizyty lekarz zachował się nieprofesionalnie tzn. chyba mu się spodobałam bo długo mnie "badał" i było kilka żenujących słów wypowiedzianych niby żartobliwie.

• 4

Jestem zadowolona z opieki doktora wypełnił ją wzorowo.

• 5

Chodziłam do wielu lekarzy którzy nie potrafili mnie prawidłowo zdiagnozować.Cierpiałam z bólu,miałam nieustanne krwotoki,koszmar.Żaden lekarz z Chrzanowa(trafiłam tam do szpitala)nie rozpoznał choroby a diagnozy które stawiali były co godzinne inne.Żaden z tych lekarzy nie potraktował mnie serio i nie okazał choć minimum zainteresowania bo o szacunku do pacjentki nawet nie chce wspominać.Jakimś cudem trafiłam do Dr.Tylnickiego,który krótko mówiąc uratował mi życie.Przyjął mnie w swoim czasie wolnym natychmiast po telefonie,w ciągu kilku sekund ustalił co mi jest.Wyjaśnił,odpowiedział na wszystkie pytania.Przeprowadził udaną operacje.Dzięki jego pomocy udało mi się zajść w ciąże i urodzić zdrową córeczkę.Rzeczywiście na wizytę trzeba czekać długo ale warto jeżeli w grę wchodzi nasze zdrowie.Ja nie mam odwagi iść już do innego lekarza.Będę mu wdzięczna do końca życia za całą opiekę i za jego podejście.Bardzo polecam wszystkim Paniom ;-)

• 3

Panie doktorze więcej czasu dla pacjentek, które panu zaufały.

• 5

POLECAM BARDZO POBYT W SZPITALU W OLKUSZU POD OKIEM ORDYNATORA TYLNICKIEGO FACHOWIEC JESZCZE RAZ FACHOWIEC

• 5

Jestem bardzo zadowolona. Jestem jego pacjentką od 5 lat. Fakt, że wcześniej trzeba było długo czekać na poczekalni ale uważam że było warto.Obecnie (od pół roku) nie zdarzyło się żebym musiała czekać. Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, był bardzo rzeczowy, zawsze odpowiadał na moje pytania, mogłam dzwonić o każdej porze i zawsze udzielał mi wyczerpującej odpowiedzi. Obecnie jestem w drugiej ciąży i na pewno będzie ją prowadził dr Tylnicki. Jest po prostu rewelacyjny

• 5

Koszt wizyty obejmuje:Badanie ginekologiczne(samolocik) usg cytologia i wizyta. POLECAM Pana Doktora po leczeniu sie przez 2 lata u innego ginekologa wkoncu trafilam do Pana Tylnickiego,mily uczciwy godny zaufania.Mam duza nadrzerke i kazal mi przyjsc za msc zamrozimy ja wywolamy owulacje i bede mogla zajsc w ciaze bo tak to od 2 lat nic tylko nieregularny okres i brak owulki i krwawienie po stosunku.GORACO POLECAM PANA DOKTORA!!!

• 5

Koszt wizyty obejmuje:Badanie ginekologiczne(samolocik) usg i wizyta. POLECAM Pana Doktora po leczeniu sie przez 2 lata u innego ginekologa wkoncu trafilam do Pana Tylnickiego,mily uczciwy godny zaufania.Mam duza nadrzerke i kazal mi przyjsc za msc zamrozimy ja wywolamy owulacje i bede mogla zajsc w ciaze bo tak to od 2 lat nic tylko nieregularny okres i brak owulki i krwawienie po stosunku.GORACO POLECAM PANA DOKTORA!!!

• 5

wspaniały lekarz jestem bardzo zadowolona

• 5

Dziękować BOGU że są jeszcze tacy bezinteresowni wspaniali lekarze!!!!SUPER!!!!

• 5

chodzący ideał... tacy powinni być wszyscy lekarze..

• 5

Polecam dr.Tylnickiego wzbudza zaufanie i jest bardzo doświadczonym lekarzem.

• 2

Lekarz rzeczywiście bardzo miły. Też chodziłam do niego przez jakiś czas na wizyty. Na początku byłam zadowolona. Wykrył i wymroził mi nadżerke. Niestety pomimo tego, że chodziłam na wizyty kontrolne inny lekarz stwierdził po 2 latach, że ta nadżerka nie jest dobrze wygojona... stwierdziłam, ze już więcej do niego nie pójdę. Powodów jest kilka. Przede wszystkim cena jest za wysoka jak na takie okropne warunki. Mam na myśli przerażającą ilość osób które czekają w poczekalni.Pomimo tego, że wizyta umówiona jest na konkretną godzinę trzeba czekać nawet 3-4 godziny w kolejce!!! To jest masakra...A jak już wejdziemy znudzone i zmęczone do gabinetu to wszyscy na korytarzu słyszą o czym rozmawiamy z lekarzem bo drzwi w ogóle nie są wygłuszone...Lekarz dobry ale warunki okropne.

• 5

wspaniały lekarz prowadził moją ciąze choć bardzo się bałam jak to będzie,ale jego optymizm potrafi zdziałać cuda.

• 5

Dr Tylnicki jest fantastycznym lekarzem i bardzo dobtym człowiekiem. Prowadzi moją ciążę (jestem w 5 miesiącu). Mogę Go zapytać o wszystko-bardzo chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące pacjentkę. Bardzo się cieszę że mimo bardzo wielu pacjentek i długich terminów oczekiwania udało mi się do Niego dostać. Jetsem bardzo bardzo zadowolona że objął stanowisko ordynatora ginekologii w Olkuszu bo właśnie w tym szpitalu zamierzam rodzić:)

• 1

Lekarz może i zna się na tym co robi jest dobry i miły,ale zależy mu przedewszystkim na pieniądzach a pacjent jest na drugim miejscu. Polka

• 5

Doskonały lekarz, prawidłowa diagnoza pozwoliła mi nareszcie na podjęcie leczenia i uwolnienia się od bóli z którymi się długo zmagałam i żaden z lekarzy u których wcześniej się leczyłam nie potrafił mi pomóc! Ponadto miły , udziela wyczerpujących informacji , pełen profesjonalizm , długoletnie doświadczenie, odpowiada na każdy tel, choć nie próbowałam dzwonić w nocy ;) U mnie dr. J.Tylnicki to numer 1 wśród lekarzy. Uwielbiam go , czuje pełen respekt,do tego co robi i ile pracy i serca w to wkłada, to lekarz z powołania!!! Jest najlepszy jakiego spotkałam na swojej drodze !

• 5

Znakomity specjalista. Był lekarzem prowadzacym moją ciąze. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki i podejscia do pacjenta.

• 5

Miły, kompetentny, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi poświęcić swój prywatny czas pacjentce. Zawsze można do niego zadzwonić w razie wątpliwości. Dzięki Niemu moja córeczka jest cała i zdrowa na świecie. Szczerze polecam.

• 1

Brak rzetelnych informacji, odpowiedniej opieki. Komplikacje zdrowotne

• 5

Bardzo miły,uprzejmy wszystko wytłumaczy tak jak należy.Chodzę do niego już 15lat i nie zmieniłabym lekarza.W 2008 roku byłam w szpitalu w Nowym Sączu,gdzie miałam cesarskie cięcie ,wykonywał je Dr.Tylnicki ,który potrafił przyjechać do szpitala o godz.21.30 ,choć swój dyżur skończył o godz.14 .Z tego widać,że mu na swoich pacjentkach zależy i dba o nie.Warto ,więc swój czas poświęcić i poczekać w kolejce do Jego gabinetu.

• 5

Świetny lekarz, porostu zna się na tym co robi. A jak mogłam się przekonać na sobie nie wszyscy tacy są.

• 5

Niesamowite podejście do pacjenta.Odpowiada na telefony.Wszystko wytłumaczy.Byłem zaskoczony.Polecam wszystkim paniom i mężom i tatusiom!!!

• 5

wspaniały lekarz i cudowny człowiek!polecam!

• 5

Chodzę do Pana Doktora już 18 lat.W tym czasie urodziłam dwie wspaniałe córeczki. Jego spokój, delikatność i kompetencja sprawiają, że w czasie wizyty czuję się zawsze komfortowo i bezpiecznie.

• 5

Najlepszy lekarz o jakim tylko można pomysleć.

• 5

Wspaniały lekarz-można by sobie życzyć, by inni lekarze brali z niego wzór.

• 5

zna się na tym co robi, i jego podejście do pacjentki jest niespotykane, po prostu taki powinien być lekarz!!!

• 5

Pełen profesjonalizm i poświęceni o czym świadczy natłok pacjentek przyjeżdżających z odległych miejscowości nie tylko do Olkusza ale również do Oświęcimia gdzie przyjmuje pan Jerzy.

• 5

Lekarz o wysokim stopniu kompetencji, niezwykle uprzejmy i życzliwy. Bardzo polecam!

• 5

jest naprawdę super lekarzem. Miły, uprzejmy i zna sie na tym co robi. Dodaje wiary i siły swoim pacjentka

• 5

Świetny specjalista. Fachowiec z intuicją.

• 5

Wlasnie chodzac do naszych olkuskich partaczy gin moglam doczekac sie zlego konca dla siebie .To wlasnie dzieki dr Tylnickiemu i odp diagnozie jestem juz po operacji i jak narazie czuje sie dobrze .Kazdemu z czystym sumieniem polecam takiego profesinaliste.

• 5

Znakomity lekarz.Polecam.....W naszym mieście to jak zbawienie

• 5

To mój pierwszy lekarz ginekolog, a więc odwiedzam go już ok 15 lat. Mam do niego pełne zaufanie. Zresztą nie tylko ja. Gdyby nie on moja siostra i jej rodzący się syn byliby już na tamtym świecie.

• 5

Lekarz prowadził moje dwie ciąże. Polecam go wszystkim!!

Gdzie przyjmuję

Katowice
    50,275961619,0270492695395525

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat