lekarzJerzy Wassermann

Chirurg dziecięcy, Ortopeda, Traumatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
21 opinii

• 5

Ja korzystałam z usług dr Wassermanna w ramach abonamentu Medicover. Fakt nie byłam z jakimś poważnym problemem lecz wizytą profilaktyczną (podejrzewałam, że dziecko źle stawia stopy) Córka została bardzo dokładnie obejrzana, lekarz zapoznał się ze wcześniejszą dokumentacją ortopedyczną w książeczce zdrowia od momentu narodzin dziecka, co więcej lekarz pokazał mi jak dopatrywać się ewentualnych niedoskonałości, zwrócił uwagę na profilaktykę (jak dziecko sadzać, jak powinno układać nóżki etc.) Co więcej moim drodzy, dostałam dogłębny wykład na temat obuwia, łacznie z pokazaniem (pan miał cała furę dzieciecych bucuików) jaki rodzaj (nie firma, by nie było podejrzeń) obuwia ma niekorzystny wpływ na stopy, jaki korzystny, na co zwracać uwagę przy zakupie (piętka, paluszki, podeszwa). Ja osobiście jestem pod wrażeniem wiedzy doktora i podejścia do dziecka. Zagadał moją pannę, usiadł z nią na podłodze, porozmawiał (pomimo, ze miał do czynienia z 1,5rocznym dzieckiem) Nie zauważyłam pośpiechu, wręcz przeciwnie. Automatycznie zostałam zaproszona na kontrolę za rok. Osobiście polecam!

• 5

Trafiliśmy do Doktora po wcześniejszych nieudolnych próbach innego lekarza, który walczył z kikutem pępowiny u córki, min raniąc zdrową skórę a na koniec stawiając diagnozę, która miała skończyc sie operacją brzucha. Pan dr uspokoił nas, wytłumaczył, pokierował, wszystko wskazuje na to, że operacji nie będzie;) wizyta w bardzo sympatyczej atmosferze, przy okazji zbadał córkę ortopedycznie, dał kilka wskazówek...polecam, fakt, że prywatnie, ale państwowo byliśmy u wczesniejszego chirurga inie skończyło się to pomyślnie...

• 1

Z tego co czytam poprzednie opinie wynika dosyć jasno że na wizytach prywatnych doktor jest super - na SORze na Niekłańskiej - wręcz przeciwnie. Niestety my go poznaliśmy w tej drugiej sytuacji, trafiłam tam z dzieckiem 7 letnim, z takim bólem pleców że nie mogło się wyprostować - dowiedziałam się że mądra i odpowiedzialna matka by dała Ibuprom i położyła do łóżka (mimo iż chwilę wcześniej mu powiedziałam że tak zrobiłam ale nie przeszło więc jesteśmy - ale w ogóle mnie nie słuchał), on mnie na rtg wysyła ale mam nie wracać beż kartki i długopisu bo będzie mi dyktował zalecenia (cierpiące dziecko, sor, Boże Ciało wieczór a ja kartki i długopisu mam szukać), po powrocie podyktował mi zalecenia dla pediatry (wykonania masy badań) ale się pod tym nie podpisał ani nie wpisał tego w wypis, kazał w ciągu kilku dni iść do neurologa - ale nie napisał co stwierdził i dlaczego neurolog - a jak wychodziłam to usłyszałam że mówił do pielęgniarki - nic mu nie jest, naciągnął sobie mięsień. A - i przez całą wizytę komentarze że mogłam pójść gdzieś indziej a nie do nich. Brrrr!!!

• 1

najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo nie miły wręcz chamski i prostacki. miałam złamaną rzepkę a on mi kazał zamodzielnie (bez wózka) iść na prześwietlenie. ledwo chodziłam. oprócz tego na początku nie chciał mnie woglę przyjąć (mimo że to był ostry dyżur!!!) a potem nie chciał mi zrobić żadnych badań twierdząc że nic mi nie jest. jego mina była bezcenna gdy okazało sie że mam złamaną rzepkę. skomentował to tylko: oj myliłem się.

• 1

Zdecydowanie nie polecam! Trafiłam z moim dzieckiem do Pana dr do szpitala na Niekłańską z raną głowy. Owszem zszył głowę, całkiem ładnie ale to tyle. Nie zbadał dziecka mimo, że prosiłam, żeby je obejrzał. Najbardziej Pana doktora interesowało dlaczego nie pojechałam do innego szpitala. Okropna ta nasza służba zdrowia. Płacę ogromne pieniądze na prywatną opiekę medyczną dla moich dzieci i kiedy naprawdę nie ma wolnego terminu a stanie się coś niedobrego decyduję się pojechać do państwowego szpitala, to czuję się jak zbędny śmieć. Wstyd Panie doktorze!

• 5

Pomógł mojej córce kilkakrotnie- przy zatorze w żyle w ręce po zwykłym pobraniu krwi, po złamaniu palca ręki w zawodach sportowych i przy złamaniu kości palca u nogi, też po zawodach. Mam jeszcze dwoje dzieci i siłą rzeczy jestem "stałą" pacjentką na izbie przyjęć na Niekłańskiej, na pana doktora Wassermanna trafiłam jeszcze kilkakrotnie. Jestem pełna podziwu dla jego profesjonalizmu, szybkiej, trafnej diagnozy i pomocy, gdy jako matka byłam u kilku lekarzy (neurologa, chirurga, pediatry) i dopiero ON właściwie pokierował mnie z dzieckiem dalej do chirurga naczyniowego. Bardzo dziękuję. Aleksandra

• 5

trafilismy na Nieklanska po diagnozie okulistycznej - tarcza zastoinowa, lekarzem który przyjmowal nasza córcie był wlasnie Pan doktor, dzieki jego blyskawicznej reakcji i nie lekcewazeniu problemu mielismy zrobiona natychmiast tomografie i zostalismy przyjeci na oddzial neurochirurgi, bardzo polecam tego lekarza, pomimo jego szorstkiego podejscia udowodnil swoj profesjonalizm a to dla nas jest najwazniejsze

• 5

Trafilismy z synkiem do tego lekarza przez przypadek i bylismy bardzo pozytywnie zaskoczeni kompetencja oraz checia wytlumaczenia wszystkiego kompleksowo. Pan doktor byl w dodatku bardzo cieply w stosunku do dziecka i uprzejmy w stosunku do nas-rodzicow. Zdecydowanie polecam rodzicom wszystkich maluszkow.

• 3

spotkalem lekarza na wizycie w Medicover. Lekarz wydal sie profesjonjalny, aczkolwiek dala sie zauwazyc niecierpliwosc i pospiech. Efekty leczenia dziecka pozytywne.

• 4

Nasz 3 letni synek trafił na Niekłańską z rozcięciem głowy po upadku. Relatywnie szybko zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni (inna rzecz, że na Izbie prócz nas nikogo nie było), pan doktor był na prawdę sympatyczny, jedyne co wzbudziło moją wątpliwość, to że pytanie o możliwe wstrząśnienie mózgu zbył bez oględzin malucha. Ale myślę, że gdyby polska służba zdrowia miała samych takich lekarzy, to opinie o niej były dużo lepsze.

• 1

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Trafiłam dzis z 8-miesiecznym dzieckiem do szpitala na Niekłańskiej. Zostałam tam skierowana po telefonie na pogotowie. Lekarz był bardzo nieuprzejmy, pozwalal sobie na chamskie komentarze, mialam wrazenie, że dziecko badał przy okazji bezczelnych docinkow, w tym miedzy innymi, ze minelismy po drodze 3 szpitale, a przyjechalismy na Niekłańską.

• 5

Pierwszy kontakt z panem Dr miałam na Niekłańskiej, nie spotkałam w swoim życiu lekarza, który by z takim zaangażowaniem zajął się pacjentem, sprawę potraktował bardzo poważnie (niezbyt ładne złamanie ręki u rocznego dziecka) - czym mnie ujął to to, że nie bał się poprosić innego lekarza o konsultacje, był sympatyczny, rzeczowy i wszystko co powinniśmy wiedzieć uważam, że zostało nam przekazane, wiadomo że na izbie przyjęć w szpitalu nikt nas na herbatkę nie zaprosi więc rozumieliśmy całą panującą tam atmosferę, w końcu to szpital, a potrzebujących zatrzęsienie. Niesamowite było również to, że wyszliśmy ze szpitala z poczuciem, że nie zostaliśmy zostawieni sami sobie z problemem ale że w każdej chwili mamy się do kogo zwrócić i wszelka pomoc będzie nam okazana. Ogromne wyrazy wdzięczności i sympatii.

• 5

Pierwszy tak wspaniały lekarz na którego trafiłem od paru lat.

• 5

Dla mojego dziecka Pan Doktor był wspaniały. Polecam serdecznie. Wizyty były zawsze w gabinecie prywatnym.

• 3

nie znam go, ale uratował mi życie 17 lat temu ~18latka...

• 1

Nie polecam trafiłam na tego lekarza w szpitalu na niekłańskiej zawsze miałam do tego szpitala wielkie zaufanie dopuki nie trafiłam na dużur "jaśnie pana" jestem z poza Warszawy moje dziecko zostało zbadane powierzchownie ja wysłuchałam wykład że miałam wiele innych szpitali po drodze więc tam mogłam jechać w efekcie zostałam odesłana a po kilku dniach poszłam na kontrol do neurologa Pani doktor sama wzywała karetkę moje dziecko trafiło do szpitala spędziliśmy tam dwa tygodnie MAM OGROMNY ŻAL DO TEGO TYPA

• 1

Byłam u Pana dr z moją córeczką na wizycie w Szpitalu przy ul. Niekłańskiej.Był bardzo nieuprzejmy, nie zgadzam się z opinią, że ma dobre podejście do dzieci. Nie udzielił nam żadnych informacji o leczeniu, tylko odesłał do Szpitala przy ul. Litewskiej na konsultację za 2 dni. Nikomu nie polecam tego lekarza. Może jak bym poszła na prywatną wizytę to bym była lepiej potraktowana.

• 5

Dr Wassermann to lekarz wyjątkowy - naprawdę trudno sie do niego dostać, ale nie odrzuca żadnych przypadkow. Kompetentny, świetne podejście do dzieci

• 5

Doktor "do rany przyłóż", tym bardziej że leczy dzieci. Wyprowadził moją córkę z dysplazji stawu biodrowego, a był to ponoć bardzo skomplikowany przypadek. Nie krył swoich wątpliwości oraz obaw i konsultował się z kilkoma innymi specjalistami aby potwierdzić słuszność swoich decyzji. Dziękuję Panie Doktorze!

• 5

Doskonały lekarz, super podejście do dzieci.

• 5

Lekarz ma bardzo dobre podejście do dzieci, potrafi ich zaciekawić swoją pracą. MA śwaidomosc, że w dziecku trzeba wzbudzic zaufanie przed jakimś zabiegiem które go czeka i stara się to robić.

Gdzie przyjmuję

place 11

Krochmalna 57 lok. 6
    52,235918520,98852970 22 620 44 55

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat