lekarz Jerzy Wiśnik

Neurolog

Najlepszy lekarz neurolog z jakim miałam dotychczas do czynienia. Kompetentny, profesjonalnie podchodzący do tematu. Wykonuje kompletną diagnostykę i dopiero na tej podstawie podejmuje odpowiednio dobrany system leczenia. Priorytetem jest dla Pana Doktora pacjent i nie ma znaczenia czy jest to pacjent w państwowym czy w prywatnym gabinecie. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Doskonałym tego potwierdzeniem są ogromne kolejki do gabinetu Pana Doktora. To lekarz, który przywraca wiarę w całą służbę zdrowia. Polecam tego specjalistę z całą odpowiedzialnością, a niedługo termin mojej kolejnej wizyty, na którą pójdę z ogromną przyjemnością.

Najlepszy doktor na świecie wiele mu zawdzięczam polecam serdecznie

Najlepszy doktor na świecie wiele mu zawdzięczam polecam serdecznie

Czas wizyty w ramach ubezpieczenia ok. 5 minut. Mało informacji o schorzeniu, przepisany lek bez zlecenia badań diagnostycznych(inny neurolog dał mi skierowanie na rezonans, w oparciu o wynik którego wiem co mi dolega i jak dalej się leczyć). Nie zgadzam się zatem z pochlebnymi recenzjami. Może inaczej wygląda leczenie prywatne.

Pomaga ludziom nie oglądając się za gratyfikacją finansową. Sympatyczny, ma doświadczenie. Zlecił wszystkie możliwe badania. Nie do końca zdiagnozował przyczyny moich objawów, lecz po przyjęciu przepisanych od Pana dr-a leków,ustąpiły i mam nadzieję nie wrócą. Lekarz godny polecenia!!!.

Bardzo dobry lekarz,mam wrażenie że medycyna to jego pasja. Jestem bardzo zadowolona, przed postawieniem diagnozy wysyła na odpowiednie badania. Polecam

Za pieniądze ksiądz się modli i to jest trafne określenie dotyczące doktora Wiśnika !!! W gabinecie prywatnym słodki aż mdły- ale w przychodni bez kija nie podchodz !!!!

Cudowny lekarz, leczył nie tylko mnie ale od lat prowadzi równiez leczenie mojego taty. Lekarz z powołania, wysłucha, pomoże. Byłam na wizycie prywatnej, miałam do zrobienia badanie którego koszt był ogromny,wystawił mi skierowanie na NFZ. Polecam gorąco, każdemu. naprawdę warto.

Lekarz z powołania,rozpoznał problem którego inni lekarze nie widzieli,przeswietlenie które robiłem było tylko potwierdzeniem wcześniejszej diagnozy którą wystawił.Przeprowadził bardzo dokładny wywiad słuchajac uważnie,jestem pod ogromnym wrażeniem doktora Wiśnika

W dniu 30.06.2011 miałem umówioną wizytę u tego neurologa. Na wizytę czekałem prawie trzy miesiące – prywatnie mnie nie stać. Do przychodni przyszedłem punktualnie wg zaleceń Pań w rejestracji. Lekarz oczywiście przyszedł sobie prawie godzinę później. W końcu udało mi się wejść na umówioną wizytę i co totalna porażka. Wizyta nie trwała dwóch minut i postawił diagnozę, że jest wszystko dobrze. Ja leczę się od 10 lat i czeka mnie poważna operacja a on twierdzi, że wszyscy takie jak ja wyniki mają. Wypisał mi zaszczypki i po prostu wyprosił z gabinetu. Takiego buraka to jeszcze nie widziałem jak żyje. Mało tego jeden pacjent po wypadku z kołnierzem na szyi prosi go o wizytę i opinie a on każe mu się zarejestrować i czekać na swoją kolej, bo jak to powiedział lekarz „mam umówionych pacjentów a Pan, co sobie myśli, że tak po prostu zostanie przyjęty”. Pielęgniarka też nie lepsza, jak mnie zapytała czy mam kartę i usłyszała odpowiedź to stwierdziła od razu, że kłamię i po co ja tu w ogóle przyszedłem.
Tacy ludzie nie powinni pracować w przychodni tylko zamiatać ulice.
Takiego lekarza nikomu nie polecam jest po prostu konowałem.