Jerzy Żelichowski

Odradzam każdemu. Tego pana nie można nazwac specjalistą. Poszłam do niego z bólem kolana. Jednak nie był zainteresowany dlaczego mnie ono boli, od kiedy, nie chciał nawet spojrzeć na wyniki badań reumatoidalnych, nie chciał słuchać co mówili fizjoterapeuci i inni lekarze. Diagnoza na dotyk to nie w dzisiejszych czasach, gdy mamy dostęp do tak nowoczesnych badań. Nie zlecił mi zrobienia USG czy prześwietlenia, ale stwierdził, ze nie jest mi nic poważnego bo nie kuleje. Ponadto uznał, że nie mam płaskostopia, każąc mi przejść po gabinecie w BUTACH! Pan Żelichowski ma chyba laser w oczach. W dodatku człowieka bardzo niemiły. Ostateczna diagnoza jaką postawił to, że są to bóle związane z rośnięciem. Nic go jednak nie interesowało że ani nie przytyłam przez ostatni czas, a nie rosne juz od dobrych 5-6 lat, a bol pojawił się po wykonaniu 1 z ćwiczeń. Powiedział, żebym poszła na basen to mi przejdzie. Po czym widzac, że nie jestem zadowolona z jego podejścia, zapytał "Mam ci stwierdzić jakąś poważną chorobę żebyś była zadowolona?" Powiedziałam, że nie. Wystarczy, że zrobi pan coś, aby kolano przestało mnie bolec. Na to usłyszałam, ze "każdy by chciał żeby go nie bolało". Szczyt chamstwa i bezczelności. Nie polecam absolutnie nikomu.

bez żadnych badań (np.USG) lekarz stwierdził rozmiękanie chrząstki i dyskręt lewego kolana do części udowej. Przepisana została maść przeciwbólowa i tabletki na wzmocnienie chrząstki oraz skierowana zostałam na laser i magnetronik ale co zrobić jak kolano po zakończeniu tak owego leczenia i tak boli . Na własną rękę udałam się na USG ,gdzie okazało się że mam zmiażdżoną łękotkę i również do usunięcia fałdę błony maziowej. Lekarz "rozmawiał" (jeżeli można by to nazwać rozmową) olewając moje uwagi i opisu bólu na temat kolana. Moim zdaniem lekarz nie jest godzien uwagi i straconych pieniędzy na wizycie z błędną diagnozą...
Pozdrawiam.

Super lekarz. Od 12 lat miałem bóle w okolicach lewego barku. 3 x razy byłem hospitalizowany ale tylko dr. Żelichowski jako jedyny posłał mnie na TC (tomograf) - prawie połowy ciała i przez to dowiedziałem się, że mam rozstępy oraz naciek na lewym płucu i dlatego mam te bóle. Byłem i prywatnie i na fundusz zawsze super mnie traktował i przede wszystkim jako jedyny pokierował tam gdzie trzeba!

Dobry fachowiec, kompetentny, "stara szkoła" - polecam!

Dobry fachowiec, kompetentny, "stara szkoła" - polecam!

jak zobaczył rtg barku to zapytał kto to robił. Odpowiedziałem że na kościszki. Powiedział że tam robią dobrze i zarządał kasę. TUMAN nie lekarz. W Busku się okazało po USG że mam stan zapalny. 2 lata mam już spokój w KIELCACH są tylko partacze !!!

Świetny fachowiec, komunikatywny, budzący zaufanie. Wreszcie mnie ktoś kompetentnie zdiagnozował! Polecam!

ZA KOMENTARZ NIECH POSŁUŻĄ POWYŻSZE OCENY SIC

ZA KOMENTARZ NIECH POSŁUŻĄ POWYŻSZE OCENY SIC

Świetny lekarz, konkretnie i fachowo podchodzi do problemu.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Życzę wszystkim aby, jeśli już muszą, trafiali tylko na takich lekarzy!

potraktowano mój peroblem pobierznie, który polegał na obrzęku stawu skokowego

potraktowano mój peroblem pobierznie, który polegał na obrzęku stawu skokowego

Bardzo miły lekarz. Ma dobre podejście do małych (2-2,5l) pacjentów. Wizyta na luzie, bez stresu dla dziecka. Sprawia wrażenie kompetentnego i doświadczonego lekarza. Co do trafności sposobu leczenia i jego efektów musimy jednak jeszcze poczekać.