lekarz Joanna Agdan-Tylikowska

Psychiatra

Nie polecam tej Pani doktor. Uprzejmość nie zasłoni braku kompetencji. Medycyna poszła do przodu, a Pani doktor nie nadąża za tym, albo jej się nie chce i woli rutynę, Jej zalecenia to porażka. Dobrze, że w porę poszłam do innego lekarza. Absolutnie niepolecam.

Nie polecam tego lekarza. Pani doktor po prostu nie ma wiedzy!!!!! Dobrze, że mama po paru miesiącach zrezygnowała i zmieniła lekarza.

Nie polecam tego lekarza. Pani doktor po prostu nie ma wiedzy!!!!!
Dobrze, że mama po paru miesiącach zrezygnowała i zmieniła lekarza.

Bardzo polecam Panią doktor. Konkretna i rzeczowa kobieta przy której człowiek czuje się swobodnie, a to pierwszy krok do sukcesu w przypadku takiej wizyty.

Każdy lekarz ma swoje możliwości i jest tylko człowiekiem. P. doktor pomogła mi, ale nie do końca. Z tą uprzejmością i arogancją to różnie bywało jak w życiu. P. doktor życzę wiecęj siły, wiary i zaufania ludziom, którzy na pomoc zasługują.

Chodzę do doktorki od 7 być może 8 lat. gdy trafiłem byłem przykładem znerwicowanego strzępu człowieka, bardzo długa rozmowa podczas pierwszej i drugiej wizyty , być mkoże miałem szczęście, lekarstwo tarfione, po dwóch tygodniach zniknęło 90% objawów somatycznych, po trzech miesiącach zniknęły wszystkie. leczę się dalej na minimalnej dawce

Lekarka pogodna, życzliwa, cierpliwa i wyrozumiała. Doskonałe kompetencje i kwalifikacje, dodatkowo jest internistką. Prawdziwa lekarka z powołania. Zna się na psychoterapii. Wystrój gabinetu godzien uwagi. Doskonały kontakt z pacjentem, prezentuje zupełnie nowe oblicze psychiatrii. Kieruje się dobrem pacjenta, a nie względami finansowymi. Nie ma tzw. skrzywienia zawodowego, żadne kwestie związane z leczeniem nie są jej obce. Jej gabinet odwiedza mnóstwo pacjentów. Polecam.