dr Joanna Angrot-Rydzewska

Neurolog

Opinii9

Aleksander

24.03.2016

W pełni zgadzam się z przedmówcami. Bardzo kompetentna i rzeczowa, tłumaczy w sposób zrozumiały. Otwarta i mająca czas dla pacjenta. Z czystym sumieniem Polecam pani dr Rydzewską.

Karolina

28.08.2013

Chodziłem do wielu neurologów, bez skutku. Na szczęście polecono mi Panią Dr Rydzewską - wybitny fachowiec, jest z-cą Ordynatora Szpitala im. G. Narutowicza w Krakowie, to mówi samo za siebie. Od pierwszej wizyty zdiagnozowała chorobę i wdrożyła leczenie. Poczułem od razu poprawę. Chodzę na systematyczne kontrole i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam

25.02.2013

Zgadzam sie z tymi opiniami .Bardzo konkretna doktorka .Mogę szczerze polecić .

Zgadzam sie z tymi opiniami .Bardzo konkretna doktorka .Mogę szczerze polecić .

17.03.2012

naprawde konkretna pani doktor. Bardzo miła . Nie patrzyła nerwowo na zegarek.Polecam.

31.08.2011

Pani Doktor jest wspaniałą lekarką. Zajmuje się w szpitalu im.G.Narutowicza leczeniem stwardnienia rozsianego. Przemiła osoba. Bardzo życzliwa , kontaktowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Szkoda tylko, że takich lekarzy jest jak na lekarstwo.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Miechów"?

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

os. Szklane Domy 2a
LUX MED