drJoanna Angrot-Rydzewska

Neurolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
8 opinii

• 5

Chodziłem do wielu neurologów, bez skutku. Na szczęście polecono mi Panią Dr Rydzewską - wybitny fachowiec, jest z-cą Ordynatora Szpitala im. G. Narutowicza w Krakowie, to mówi samo za siebie. Od pierwszej wizyty zdiagnozowała chorobę i wdrożyła leczenie. Poczułem od razu poprawę. Chodzę na systematyczne kontrole i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam

• 5

Zgadzam sie z tymi opiniami .Bardzo konkretna doktorka .Mogę szczerze polecić .

• 5

naprawde konkretna pani doktor. Bardzo miła . Nie patrzyła nerwowo na zegarek.Polecam.

• 1

Pani Doktor jest wspaniałą lekarką. Zajmuje się w szpitalu im.G.Narutowicza leczeniem stwardnienia rozsianego. Przemiła osoba. Bardzo życzliwa , kontaktowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Szkoda tylko, że takich lekarzy jest jak na lekarstwo.

• 5

super specjalistka. Bardzo dobra lekarka.Wizyta trawła prawię godzunę. Można o wszystko zapytać . Można umówić się na wizytę domową. Jest wtedy drożej ale wizyty domowe u neurologów to rzadkość. Bardzo polecam.

• 5

Uprzejma, kompetentna, prawdziwy fachowiec. Bardzo polecam zabiegi Akupunktury, którymi również się zajmuje. Miałem dolegliwości bólowe korzeniowe kręgosłupa, leczyłem się u innych tutejszych neurologów, bez powodzenia, faszerowali mnie tylko dużą ilością leków. Dopiero, gdy trafiłem do Pani Doktor Rydzewskiej nabrałem ponownie wiary w lekarzy - po kilku zabiegach akupunktury dolegliwości ustąpiły! Będę je z pewnością kontynuować. Polecam wszystkich tą Panią Neurolog, nie szukajcie innych. Cena jak za wizytę do 60 min! naprawdę niska. Pani Doktor proszę się tylko z tej racji, że nie pracuje Pani w tutejszym szpitalu ( może lepiej ) bardziej się ogłaszać, aby też u inni cierpiący mogli w końcu skorzystać z prawdziwie Fachowej porady. Bardzo dziękuję za Pani serce do ludzi. Podziwiam, życzę zdrowia Pani Doktor i nam wszystkim. Pozdrawiam zadowolona pacjentka.

• 5

Szczerze polecam Panią dr.Joannę Angrot-Rydzewską ;-) Już kilka razy byłam na wizycie, i jestem bardzo zadowolona. Oprócz prawdziwie ludzkiej serdeczności jest wspaniałym lekarzem. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia i poświęca tyle czasu ile trzeba a nie tak jak niektórzy 5 min i "dowidzenia".Mimo że nie mieszkam w Miechowie i mam kawałek drogi to nie żałuje że dojeżdzam bo naprawdę warto. Polecam - Małgorzata

• 5

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Dopiero ona wytłumaczyła mi cały problem związany z moją chorobą . Leczę się od 10 lat , byłam już u wielu specjalistów ale nikt nie poświęcił mi tyle uwagi. Gorąco polecam innym potrzebującym.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat