dr n. med. Joanna Bartlewicz-Wójcik

Chirurg naczyniowy

Do Pani Dr Joanny trafiłam na podstawie bardzo dobrych opinii znalezionych w internecie i wcale nie żałuję wręcz przeciwnie bardzo jestem zadowolona . Pani Dr jest bardzo sympatyczną , przemiłą osobą, jest lekarzem bardzo konkretnym, posiadającym ogromną wiedzę.Jej podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie -pełen profesjonalizm.Jestem po operacji laserem narazie jednej nogi i jestem ogromnie zadowolona . Poprostu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Noga exstra a najważniejsze bez bólu.Bardzo dziękuje i z całego serca polecam Panią doktor Joannę Bartlewicz Wójcik zwłaszcza tym którzy się wahają .

Całym sercem polecam Panią dr Bartlewicz. Bardzo dużo dla mnie zrobiła, za co będę jej wdzięczna chyba do końca życia. Wspaniała osoba, dla której bycie lekarzem to nie zawód a powołanie.

To wspaniała lekarka i myślę, że mam szczęście, że do niej trafiłam. Bardzo dobrze traktuje pacjentów, jest miła i serdeczna.

Oprócz tego, że jest bardzo dobrym lekarzem to jest też dobrym człowiekiem. Szczegółowo i konkretnie tłumaczy chorobę i leczenie. Odpowiada na pytania i słucha tego co mówi pacjent, bardzo miła. Polecam w 100%