2,7

Poszłam niezrażona dotychczasowymi recenzjami. Chciałam skonsultować wyniki badań oraz po pomoc w podjęciu decyzji co do dalszego sposobu leczenia. Weszłam pełna obaw i strachu , wyszłam o niebo spokojniejsza. Oprócz ginekologa położnika jest też cytologiem. A o to mi chodziło. Rzeczowy, kompetentny , doświadczony lekarz. Zabrałam Pani dr chyba ponad 20 min, na wszystkie pytania mi odpowiedziała. Nie było mowy o żadnej podmiotowości. Profesjonalistka co do oceny wyników kolposkopii i co najdziwniejsze z ponad chyba dwudziestu jak nie więcej ginekologów w moim życiu jest trzecim lekarzem który mi cierpliwie poświęcił ...

Rzeczowy, kompetentny , doświadczony lekarz. Zabrałam Pani dr chyba ponad 20 min, na wszystkie pytania mi odpowiedziała. Nie było mowy o żadnej podmiotowości. Profesjonalistka co do oceny wyników kolposkopii i co najdziwniejsze z ponad chyba dwudziestu jak nie więcej ginekologów w moim życiu jest trzecim lekarzem który mi cierpliwie poświęcił tyle czasu ile chciałam. Pomogła podjąć decyzję.Polecam

Dla Mnie super ! ! ! konkretna, rzeczowa, mówi jak jest... Miła, sympatyczna Pani Doktor!

Dla Mnie super ! ! ! konkretna, rzeczowa, mówi jak jest...
Miła, sympatyczna Pani Doktor!

jestem w szoku, że tacy lekarze jak ta pani jeszcze pracują w polskich szpitalach

Pani Jaonna jest dla mnie lekarzem sympatycznym, konkretnym i nie owijajacym w bawelne.

bardzo nieuprzejma kobieta z niezwykle lekcewazacym podejsciem. Już po wejsciu do gabinetu padło stwierdzenie że zawraca się jej głowe, kazała iść do przychodni z której miałam skierowanie do szpitala, zeby tam mnie ktos przyjął. porażka, nikomu nie zyczę takich lekarzy.

Brak słów aby ocenić to co ona wyprawia.

Brak słów aby ocenić to co ona wyprawia.