Leczenie kanałowe zęba zupełnie bez powodzenia, przez tydzień ból i strata czasu na ciągłe wizyty u Pani doktor Bieleckiej, wydane 600 zł i po 7 dniach skierowanie do ekstrakcji zęba u innego stomatologa, bo Pani doktor nie wykonuje tego zabiegu. Kontakt z pacjentem bardzo dobry, ale tylko w gabinecie, jeśli dzieje się coś nagłego lub po godzinie 14.00, pomocy brak, nawet dla stałych, wieloletnich pacjentów.

Dość długo korzystałam z usług p. Bieleckiej i raczej byłam zadowolona, ale ostatnia wizyta przekreśliła wszystko, to co dobrego myślałam o tym lekarzu.

Ja również od wielu lat leczę swoje uzębienie i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo lekarz ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Polecam!

Jestem wieloletnią pacjentką tego gabinetu i mogę go wszystkim polecić.

Jestem wieloletnią pacjentką tego gabinetu i mogę go wszystkim polecić.