Joanna Bilska

Wizyta dziecka z autyzmem + kropienie oczu do badania. Pani "doktor" zero empatii, wyczucia i taktu. Krzyczała na niepełnosprawne dziecko gdy to płakało, że krople pieką i zamykało oczy. Z pomocą asystentki która siłą trzymała mu ręce, również na siłę otwierała mu powieki. Trauma nie do opisania. Przy badaniu gdy chciał o coś zapytać krzyknęła do niego "nie mówić"! Kompletnie bezosobowo i bez empatii. Mam "gdzieś" czy kompetentna czy nie, nie jeden okulista w Tarnowie, trudno będzie trafić gorzej niż do tej Pani. Pacjent powinien czuć się zaopiekowany i wyjść bez strachu i wątpliwości od lekarza. Nie polecam absolutnie.

Pierwsza wizyta tym gabinecie, jestem bardzo miłe zaskoczona. Pani dr kompetentna, rzeczowa, konkretna i bardzo pomocna w mojej chorobie. Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego podejścia. Jestem bardzo wdzięczna. 😊

Niestety, wszystkie negatywne opinie przedstawione na tym portalu to prawda. Pani doktor jest niecierpliwa, nieuprzejma, człowiek się mocno stresuje na takiej wizycie. Miałam wizytę kontrolną, przemęczone oczy od wieloletniej pracy przy ekranie komputera, nic nadzwyczajnego do diagnozy, więc się nie wypowiem co do kompetencji. Poza kroplami i odpoczynkiem to niespecjalnie cokolwiek mi było trzeba, jednak nieuprzejmość i dystans w kontakcie podczas tej wizyty faktycznie nie zostawiają najlepszego wrażenia.

Drugi raz już napewno nie pójdę!! Okropnie nie uprzejma, bez żadnej rozmowy, dialog w tonie i formie rozkazów. Po zakończeniu badania bez słowa- kartka w rękę i bez komentarza. NIE POLECAM!! Kuszą szybkie terminy ale nie warto! Co do kompetencji to nie wiem.. Porównam dopiero jak pójdę do innego okulisty który ze mną porozmawia bo z cyferek na dokumentacji nic nie wiem.

Pani bardzo, bardzo nieuprzejma, ale wskazane leczenie pomogło na moje załzawione oczy i zminimalizowało objawy zespolu suchego oka, z ktorym zmagam się już od jakichś 10 lat. Jednak z pewnością jest w Tarnowie sporo równie lub nawet bardziej kompetentnych lekarzy, a juz na pewno sympatyczniejszych i z odpowiednim podejściem do pacjenta, bo tego pani Joannie niestety brakuje...

Pani Doktor niechętnie wyjaśnia problem zdrowotny pacjenta, poucza, jest niecierpliwa. Bałam się zadać jej jakiekolwiek pytanie. Na prośbę o wydanie recepty, zostałam z irytacją pouczona, że trzeba prosić o nią na początku wizyty. Mam wrażenie, ze praca na NFZ bardzo żle wpływa na zwykłą uprzejmość, Nie polecam leczenia u tej lekarki, chyba że prywatnie.

Nie polecam leczenia u tej lekarki, chyba że prywatnie.

Niemiła, nieuprzejmą, zadufana w sobie, typowa pani doktor z czasów PRL, odradzam wizyte u tej pani. W Tarnowie jest masa lepszych okulistów a te panią to powinno się nauczyć kultury osobistej bo jej za grosz nie posiada

Do pani doktor chodzę od czasów liceum. Jest jednym z lepszych specjalistów w Tarnowie. Owszem, podczas wizyt jest taka chłodna i trochę niemiła, ale mam poczucie, że moje oczy są pod dobrą opieką. Takie zdystansowane podejście do pacjenta chyba się już nie zmieni, po prostu chyba jest takim typem człowieka.

Pani doktor jest specyficznym człowiekiem ale bardzo dobrym specjalistą. Potrafi być nieuprzejma, dużo zależy od jej humoru ale kompetencji odmówić jej nie można. Potrafi dobrze postawić diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie, pomimo jej podejścia do pacjenta jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor.