lek. dent. Joanna Biskupska

Zdecydowanie nie polecam. Przyszłam do Pani doktor na leczenie kanałowe, które zostało wykonane źle. Okazało się to około 2/3 lata później, gdy z bólem tego leczonego zęba trafiłam do innej i lepszej dentystki, która po zobaczeniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdziła, że żadne kanałowe nie było tam nigdy robione, choć ząb tego wymaga. Wizyta u Pani doktor była kompletnym zmarnowaniem czasu i nerwów.

Siostra poleciła mi Panią doktor Biskupską. Jestem z jej usług bardzo zadowolony, jest bardzo uprzejmą osobą i jednocześnie bardzo profesjonalną. Lekarz godny polecenia.

Pani Joanna doskonale wykonuje swoją pracę, świetnie tłumaczy problem i jest bardzo sympatyczną osobą.

Od lat chodzę do Pani doktor Biskupskiej. Jest świetną specjalistką, bardzo dobre podejście do pacjenta. Z czystym sumienie polecam.

koleżanka poleciła mi panią doktor jestem z jej usług bardzo zadowolona Pani doktor jest osobą kontaktową umie doradzić i leczy zęby bezboleśnie co dla mnie jest bardzo ważne. Z czystym sumieniem polecam wszystkim panią doktor.

Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Cała moja rodzina do niej chodzi i wszyscy są bardzo zadowoleni. Ma dobre podejście do dzieci, moja 5-letnia córka nie boi się chodzić do niej. Gdy miałam bardzo ostry ból zęba zostałam przyjęta natychmiastowo. Lekarz godny polecenia.

Pani doktor zepsuła mi zęby... :( Muszę wszystkie leczyć od nowa, bo pod wypełnieniami jest niedoleczona próchnica.

Pani doktor jest bardzo dokladna i doskonale wykonuje swoja prace.

Pani doktor jest bardzo dokladna i doskonale wykonuje swoja prace.