Joanna Ciszewska-Tabora

Endokrynolog, Internista

Wizyty u Pani Doktor Joanny były dla mnie niezwykle pozytywnym doświadczeniem. Zajęła się moim przypadkiem niedoczynności tarczycy z dużym zaangażowaniem i empatią. Jej podejście było kompleksowe, obejmując nie tylko farmakoterapię, ale także zmiany w stylu życia. Dzięki spersonalizowanemu podejściu i regularnym kontrolom, doświadczyłem stopniowej poprawy mojego stanu zdrowia. Pani Doktor Joanna nie tylko wykazała się doskonałą wiedzą medyczną, ale także cierpliwością i gotowością do odpowiedzi na moje pytania. Cały zespół personelu był pomocny i uprzejmy, tworząc przyjazną atmosferę podczas wizyt. Z ogromną wdzięcznością polecam Panią Doktor Joannę każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki endokrynologicznej.

Chciałbym podzielić się moim bardzo pozytywnym doświadczeniem z wizyt u Pani Doktor Joanny. Jako pacjent z problemami hormonalnymi, zawsze czułem się zrozumiany i odpowiednio zatroskany o moje zdrowie. Pani Doktor Joanna jest nie tylko wyjątkowo kompetentna w swojej dziedzinie, ale także potrafi tłumaczyć trudne kwestie medyczne w sposób zrozumiały dla pacjenta. Jej podejście jest empatyczne, a każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Co mnie szczególnie zaskoczyło, to zaangażowanie Pani Doktor Joanny w znalezienie rozwiązania moich problemów zdrowotnych. Zawsze była gotowa odpowiedzieć na moje pytania, wyjaśnić plan leczenia i dostosować go ...

Co mnie szczególnie zaskoczyło, to zaangażowanie Pani Doktor Joanny w znalezienie rozwiązania moich problemów zdrowotnych. Zawsze była gotowa odpowiedzieć na moje pytania, wyjaśnić plan leczenia i dostosować go do moich indywidualnych potrzeb.

Dodatkowo, personel w gabinecie jest bardzo pomocny i uprzejmy, co sprawia, że całe doświadczenie wizyty u endokrynologa staje się jeszcze bardziej przyjemne.

Bardzo sobie cenię profesjonalizm i troskę o pacjenta, jakie okazała Pani Doktor Joanna. Z czystym sumieniem polecam ją wszystkim poszukującym wysokiej jakości opieki endokrynologicznej.

Wspaniała pani doktor ,lecze się u niej już dosyć długo.Wyciagnela mnie z ciężkiej niedoczynności tarczycy i dlatego mam do pani doktor wielkie zaufanie.Zawsze uprzejma i wszystko wytlumaczy,nie zamienila bym pani doktor na innego lekarza. Dziekuje za wszystko i pozdrawiam

Gdy bylam u pani doktor z moja tarczyca, prywatnie, powiedziala ze moze mi dac tylko leki ziolowe na uspokojenie, poniewaz wyniki tsh mam dobre i nie ma komorek rakowych. A drugiego grudnia ide na operacje ( nie w opolu) .... Bylam u innego lekarza bo okazalo sie ze guzki rosna do srodka i mnie juz dusza..... kkazdemu odradzam ta doktorke. Obeszla sie ze mna jak z malolata. Mam przykre doswiadczenie.

świetny fachowiec zna się na swojej profesji,wyprowadza mnie z ciężkiej niedoczynności tarczycy z rewelacyjnym skutkiem. HS

Bardzo dobry fachowiec,miła i życzliwa,poświęca pacjentowi dużo czasu, uwagi i serca, gorąco polecam

na poczatku miła sympatyczna ,póżniej już nie bardzo mało tłumaczy , nie trafiła u mnie z djagnozą podałe złe leki po których rok dochodziłam do siebie. krótkie wizyty. niestety u nas nie ma innego lekarza

Do Pani Doktor zgłosiłam się prywatnie. Gdy okazało się, że leczenie będzie długotrwałe i kosztowne Pani Doktor skierowała mnie na wizyty z NFZ - wielki plus. Przypadek konsultowała z innymi lekarzami i w razie niepowodzenia jej diagnozy i leczenia była wysłać do specjalistów. Mam do niej ogromne zaufanie i poleciłabym każdemu.

Leczę się u p. doktor od początku. Ponad 2 lata temu wyniki wykazały nadczynność tarczycy. Bardzo dobre leczenie rozpoczęła mama pani doktor a później ona. Jestem naprawdę bardzo jej wdzięczna za poprowadzenie mnie przez ten okres. Teraz jestem bez leków, badania mam świetne, czuję się dobrze. Miła, kompetentna osoba, tłumacząca wszystko po kolei i rozwiewająca obawy, które narosły w mojej głowie. Godna polecenia.

Byłam leczona w p. doktor krótko. Robiła mi badanie USG i wg niej nie było żadnych guzów ani wola. A okazało się że mam duże wole zamostkowe i guzy. W wyniku leczenia prez p. doktor nastąpiły komlikacje, skutki uboczne . Dobrze że w międzyczasie zmieniłam lekarza, bo nie wiem jak by sie to skończyło.