Joanna Ciszewska-Tabora

Opole
50,668907617,92934880 77 453 71 14

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
21 opinii

świetny fachowiec zna się na swojej profesji,wyprowadza mnie z ciężkiej niedoczynności tarczycy z rewelacyjnym skutkiem. HS

Bardzo dobry fachowiec,miła i życzliwa,poświęca pacjentowi dużo czasu, uwagi i serca, gorąco polecam

Do Pani Doktor zgłosiłam się prywatnie. Gdy okazało się, że leczenie będzie długotrwałe i kosztowne Pani Doktor skierowała mnie na wizyty z NFZ - wielki plus. Przypadek konsultowała z innymi lekarzami i w razie niepowodzenia jej diagnozy i leczenia była wysłać do specjalistów. Mam do niej ogromne zaufanie i poleciłabym każdemu.

Leczę się u p. doktor od początku. Ponad 2 lata temu wyniki wykazały nadczynność tarczycy. Bardzo dobre leczenie rozpoczęła mama pani doktor a później ona. Jestem naprawdę bardzo jej wdzięczna za poprowadzenie mnie przez ten okres. Teraz jestem bez leków, badania mam świetne, czuję się dobrze. Miła, kompetentna osoba, tłumacząca wszystko po kolei i rozwiewająca obawy, które narosły w mojej głowie. Godna polecenia.

Byłam leczona w p. doktor krótko. Robiła mi badanie USG i wg niej nie było żadnych guzów ani wola. A okazało się że mam duże wole zamostkowe i guzy. W wyniku leczenia prez p. doktor nastąpiły komlikacje, skutki uboczne . Dobrze że w międzyczasie zmieniłam lekarza, bo nie wiem jak by sie to skończyło.

Pani doktor była bardzo niezadowolona ,że mam już wyniki badań i USG zalecone przez internistę, wogóle nie spojrzała na USG, nie wyjaśniła mi wyników ,nie zadała żadnych pytań.Wypisała receptę ,kazała przyjść za 3 miesiące i skasowała 100 zł.Wszystko odbyło się bardzo szybko,(ponieważ w poczekalni czekało jeszcze kilkanaście kobiet),więc sama też nie mogłam o nic zapytać czując presję pośpiechu.Generalnie szukam innego lekarza.

Polecam jak najbardziej! Bardzo miła Pani dla pacjentów, i naprawdę aż chce się ufać takiemu lekarzowi! POLECAM! A przede wszystkim szybkie terminy przyjmowania! U innych kolejki po 3 miesiące, a tutaj wizyta z dnia na dzień.

Pani Doktor godna polecenia. Pomogła mi się wyleczyć i urodzić zdrowego dzidziusia. Bardzo miła i uprzejma, zawsze uśmiechnięta. Potrafi porozmawiać, wysłuchać no i wyleczyć...

Pani Doktor od pierwszej chwili jest osobą miłą i przyjazną na czym mi również zależało.Po przeanalizowaniu mojego przypadku dokładnie wytłumaczyła mi na czym będzie przebiegać leczenie, zleciła również dodatkowe badania, które potwierdziły jej wcześniejsze przypuszczenia i od razu rozpoczęła leczenie. Po ok 3 miesiącach moje wyniki ustabilizowały się. Leczę się ponad 1,5 roku u Pani Doktor i wyniki mam książkowe, teraz tylko przychodzę co ok pół roku na kontrolę. Wiem, że kiedy będę planować ciążę muszę być pod stałą kontrolą endokrynologa lecz mimo wszystkich obaw wiem również,że Pani Doktor poprowadzi moją ciążę w bardzo profesjonalny sposób. Szczerze polecam.

Odwiedziłam Panią doktor, ponieważ skończyły mi się leki (a moja endokrynolog była akurat niedostepna) i chciałam poznać jej zdanie jak długo jeszcze je mam przyjmować i ewentualnie żeby wypisała mi leki... Pani doktor wysłauchała mnie a potem zaczeła opowiadac to co jej przed chwila powiedziałam o mojej chorobie... czxeyli nic konkretnego sie nie dowiedziałam, nawet mnie nie dotknęła a o usg nawet nie wspomne... wypisała recepte i skasowała 100zł! a innych kasuje 80zł! więc nie wiem o co chodzi?! wiec niezła kasa jak za wydanie recepty! powiedziała, ze badania najlepiej robic w Opolu bo w mojej miejscowosci sa mało wiarygodne... jasne....zdecydowanie NIE POLECAM!!!

U pani doktor leczę się kilka lat. Co jakiś czas robiła mi USG . Zawsze wychodziło tak samo, czyli nie najgorzej. Wyniki TSH uregulowane. Nagle przypadkowo w innym gabinecie zrobiłam sobie USG tarczycy. Wyszło duze wole zamostkowe. Jak to zinterpretowqać

MAM PYTANIE- GDZIE PRZYJMUJE PANI DOKTOR PAŃSTWOWO? BĘDĘ WDZIĘCZNA. PROŚBA- NA MIALA- ragazza2@op.pl dziekuje!!!

Pani Doktor do mojej choroby podeszła rutynowo, dlatego też nie trafiła z diagnozą . W wyniku tego wystąpiły duże komplikacje i oporność w leczeniu tarczycy

SPOKOJNIE MOŻNA POLECIĆ PANIĄ DOKTOR . RZECZOWA , PRZY TYM MIŁA. POTRAFI ROZMAWIAĆ Z PACJENTEM .

Świetny lekarz! Kompetentna, b.miła, sama zleca szczegółowe badania, słucha pacjenta,(ma zawsze czas- choć nie wiem jak to robi!), tłumaczy chorobę i leczenie, i sama dzwoni jak np. trzeba powtórzyć badanie!Bardzo polecam!:)

Jest świetnym lekarzem. W 100% można Ją polecić. Wzbudza zaufanie i życiowo podchodzi do pacjenta.

Człowiek - anioł poświęca pacjentowi dużo czasu, uwagi i serca, bardzo dobry fachowiec,miła i życzliwa gorąco polecam

Bardzo serdecznie polecam panią doktor! Stara się patrzeć na pacjenta całościowo, nie tylko na wyniki- jak to mówią lekarze "leczy człowieka, a nie chorobę".Nigdy nie oszczędza na zlecaniu specjalistycznych badań, nawet takich kosztownych, jak rezonans magnetyczny czy tomografia komputerowa, a tym bardziej badań hormonalnych czy biochemicznych. Poza tym jest bardzo życzliwym i sympatycznym człowiekiem i lekarzem

Lekarz świetny, najlepszy, u którego byłam, kompetentny, rzeczowy i miły :)

BARDZO DOBRY LEKARZ. BARDZO MI POMOGŁA , INTERESUJE SIĘ PACJENTEM POŚWIĘCA DUŻO CZASU - PO PROSTU FACHOWIEC

Doskonały fachowiec i dobry człowiek. Serdecznie polecam Panią doktor.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny