Joanna Ciszewska-Tabora

Endokrynolog, Internista

Joanna

19.11.2016

Gdy bylam u pani doktor z moja tarczyca, prywatnie, powiedziala ze moze mi dac tylko leki ziolowe na uspokojenie, poniewaz wyniki tsh mam dobre i nie ma komorek rakowych. A drugiego grudnia ide na operacje ( nie w opolu) .... Bylam u innego lekarza bo okazalo sie ze guzki rosna do srodka i mnie juz dusza..... kkazdemu odradzam ta doktorke. Obeszla sie ze mna jak z malolata. Mam przykre doswiadczenie.

14.02.2013

świetny fachowiec zna się na swojej profesji,wyprowadza mnie z ciężkiej niedoczynności tarczycy z rewelacyjnym skutkiem. HS

28.09.2012

Bardzo dobry fachowiec,miła i życzliwa,poświęca pacjentowi dużo czasu, uwagi i serca, gorąco polecam

12.04.2012

Do Pani Doktor zgłosiłam się prywatnie. Gdy okazało się, że leczenie będzie długotrwałe i kosztowne Pani Doktor skierowała mnie na wizyty z NFZ - wielki plus. Przypadek konsultowała z innymi lekarzami i w razie niepowodzenia jej diagnozy i leczenia była wysłać do specjalistów. Mam do niej ogromne zaufanie i poleciłabym każdemu.

10.04.2012

Leczę się u p. doktor od początku. Ponad 2 lata temu wyniki wykazały nadczynność tarczycy. Bardzo dobre leczenie rozpoczęła mama pani doktor a później ona. Jestem naprawdę bardzo jej wdzięczna za poprowadzenie mnie przez ten okres. Teraz jestem bez leków, badania mam świetne, czuję się dobrze. Miła, kompetentna osoba, tłumacząca wszystko po kolei i rozwiewająca obawy, które narosły w mojej głowie. Godna polecenia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Opole"?

Janusz Stasiak

Gastroenterolog
Usługowa Histopatologiczna Pracownia Diagnostyczna s.c.
Wrocławska

Książąt Opolskich 48/50

mgr
Ewa Król

Internista
Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej "ZWM - Malinka"
Szarych Szeregów 72

Książąt Opolskich 48/50