mgr Joanna Czapla

Logopeda

Marcin

28.01.2014

Doskonały fachowiec, opiera się na wiedzy i doświadczeniu, prowadziła moją terapię bardzo skutecznie, aktualnie nie potrzebuję neurologopedy. Osoba otwarta na potrzeby pacjenta, motywuje do trudnych ćwiczeń, tłumaczy ich sens, szczegółowo odpowiada na pytania, zawsze daje ćwiczenia utrwalające. Do tego osoba o wysokiej kulturze. Dziękuję i polecam.

12.12.2012

Pani Joasia pomogła mojemu dziecku, już nie potrzebuje terapii. Mówi zrozumiale i bardzo ładnie. Podczas zajęć dziecko się nie nudziło, było duzo ciekawych gier i zabaw. Polecam.

10.12.2012

Polecamy Panią Asię, nasze dziecko wreszcie zaczęło mówić:)Pani Asia ma wyjątkowe podejście do dzieci, umie je zrozumieć i zmobilizować do pracy. Dziękujemy:)

10.04.2012

Polecam, b. dobry specjalista, wyjątkowe podejscie do pacjenta. Dobry fachowiec. Lubi to co robi. Polecam.

04.02.2012

Polecamy, pani logopeda potrafi zmobilizować dziecko do pracy, jest cierpliwa i rozumie potrzeby dziecka. Daje ćwiczenia do domu, dokładnie tłumaczy co robić. Ma dużo materiałów, terapia jest atrakcyjna dla dziecka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Logopeda Katowice"?

Zadole 44a lok. 38

Franciszkańska 25
KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
Katowice
Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec