lekarz Joanna Długosińska

Endokrynolog

Bardzo sympatyczna i bardzo kompetentna. Inny lekarz przy zmianach w tarczycy chciał mi zlecić biopsję, a pani doktor - zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną - wskazała na bezsensowność takiego zabiegu. Pani doktor cierpliwie i obszernie odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Uspokoiła, zaproponowała odpowiednie działania. Absolutnie polecam.

Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor. Podejście do pacjenta wspaniałe. Nareszcie dokładnie wiem co mi dolega, jaka czeka mnie terapia i jakie mogą być wyniki końcowe ( bez owijania w bawełnę ).

Pani Doktor jest bardzo miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Słucha pacjenta i naprawdę stara się mu pomóc.

Pani doktor jest osoba kompetentna , pełną uśmiechu, poświęca sporo czasu pacjentowi. Tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Polecam wszystkim