lekarz Joanna Głowackalekarz Joanna Głowacka - zdjęcie profilowe

lekarz Joanna Głowacka

Psychiatra, Psychoterapeuta

Lekarz, specjalista psychiatra. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Współpracowała z Zakładem Komórkowej Transdukcji Sygnału Polskiej Akademii Nauk. Obecnie w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre) Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych, tików, zaburzeń kompulsyjno-obsesyjnych oraz psychoz.

Polecam Panią dr. Troskliwa, ciepła😊. Zawsze służy pomocą , nie odmawia nawet gdy nie jest się zapisanym.

Polecam Panią dr. Troskliwa, ciepła😊.
Zawsze służy pomocą , nie odmawia nawet gdy nie jest się zapisanym.

rzeczowa, miła, kompetentna, życzliwa pacjentowi, godna polecenia. Wysłuchuje z zainteresowaniem problemów pacjenta próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie.

rzeczowa, miła, kompetentna, życzliwa pacjentowi, godna polecenia.

Bardzo pozytywna osoba. Leczylam sie u Pani Doktor kilka lat temu i bylam zadowolona. Teraz zglosilam sie ponownie , i milo bylo spotkac te sama usmiechnieta i profesjonalna Pania Doktor. Polecam ,

Uśmiechnięta, sympatyczna osoba. Odpowiada na każde pytanie. Bardzo szczegółowy wywiad. Leczę się od ponad roku z efektem. Polecam

Od jakiegoś czasu chodzę do Pani doktor. Mój stan bardzo się poprawił, lęki się bardzo osłabiły. Cieszę się, że najgorszy okres mam za sobą. Bardzo polecam.

Pani doktor to wspaniały człowiek, super podejście do pacjenta. Leczę się u Pani doktor już 1,5 roku. Wyleczyła mnie z dużej depresji. Dalej jestem pacjentką Pani doktor. Polecam bo spotkałam po raz pierwszy takiego lekarza z kompleksowym podejściem, wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Lecząc się u Pani Joanny można się z nią kontaktować telefonicznie. Z czystym sumieniem polecam bo naprawdę warto:-)

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Przede wszystkim zero uprzejmosci i wyrozumialosci. Sprawy prywatne pacjentow zalatwia przy osobach trzecich. Nie wzbudza zaufania. Wyladowuje swoje frustracje na innych. Nie slucha, popada w rutyne.

Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym i podchodzącym do pacjenta kompleksowo lekarzem.

Pani Joanna wspaniały lekarz polecam, leczę się u niej już 8 miesięcy, wyprowadziła mnie z depresji.

Byłam pacjentką pani doktor przez 8 miesięcy. Na początku podobało mi się konkretne podejście, trafna (jak sądzę) diagnoza, wytłumaczenie wszystkiego oraz obietnica wyleczenia mnie. Po ostatniej wizycie postanowiłam zrezygnować, bo: - kolejne leki nie przynosiły pożądanych skutków - ok, żadna w tym wina pani doktor, każdy reaguje indywidualnie, wiadomo i nie mam pretensji, ale sądzę, że lekarz PRZY PACJENCIE nie powinien przez piętnaście minut na głos zastanawiać się jakiego rodzaju leki przepisać jako następne?? - żarty, że jeśli mam myśli samobójcze to pani doktor ma prawo wbrew mojej woli wysłać ...

- żarty, że jeśli mam myśli samobójcze to pani doktor ma prawo wbrew mojej woli wysłać mnie do (zamkniętego) szpitala NIE SĄ ŚMIESZNE. Wcale. A już na pewno nie dla kogoś, kto jest w trakcie leczenia.
Prawdą jest, że pani doktor nie naciąga na częste wizyty, że wydaje się być rozsądna i uważam, że jest kompetentna, ale jej poczucie humoru pozostawia co-nieco do życzenia.
Moje leczenie nie jest zakończone, po lekach które brałam odczuwam tylko skutki uboczne a nie poprawę. Będę szukać innego lekarza.