Joanna Gonet-Sebastianka

Lekarz z powołania. Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona. Zawsze konkretna, życzliwa, uśmiechnięta oraz bardzo pomocna!!!! Chodzę do niej ponad 15 lat i nigdy się nie zawiodłam. Polecam w 100%

Bardzo polecam Panią Doktor. Pomogła mi nie raz. Jest bardzo życzliwa, rzeczowa i delikatna. Na SMS odpowiada nawet w weekend.

Niestety nie można się z Panią Doktor skontaktować w żaden sposób. Nie oddzwania, nie odbiera i nie odpisuje na smsy pomimo próśb o kontakt z powodu problematycznych wyników usg. Tragiczne podejście do pacjetnów. Czekam na jakąkolwiek odpowiedź od przeszło tygodnia.... trzeba szukać innego lekarza...

Kontakt wręcz nie możliwy. Dzwonienie, pisanie wiadomości. Wszystko zostaje bez odzewu. Nie zleca żadnych badań

DRAMAT ! Nie zleca badań prenatalnych, bo nie widzi potrzeby... wykazuje to nieprofesjonalizm. W naszych czasach jest to skandal, żeby kobiecie nie zlecać badań prenatalnych które są kluczowe.

Najlepsza ginekolog!!! Wyrozumiała, sumienna, bardzo miła, z każdym problemem można się do niej zgłosić. Lekarz z powołania!

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor Sebastianki. Prowadzi moją ciążę, na każdej wizycie szczegółowo wszystko omawia sprawdzając czy z dzieciątkiem jest wszystko w porządku. Dodatkowo jest bardzo miła i delikatna. Polecam

Najlepszy lekarz z jakim do tej pory małam kontakt .Miła kompetentna. Anioł. Niech inni lekarze biorą z niej przykład.

Jest to wspaniały lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest dobra jako lekarz i jako osoba. Polecam każdemu.

Pani Joanna jest kompetentnym lekarzem, który tłumaczy wszystko i dba o pacjenta. Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi a nie przysłowiowe 5 minut. Bardzo polecam.