lekarz Joanna Górna-Daniec

Laryngolog

Dobra do schorzeń typowych. Wszystkim przepisuje te same, tradycyjne specyfiki. W przypadku problemów zawodzi.

Bardzo sympatyczna i kompetentna pani dr. Polecam!! Podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, zna współczesne problemy (typu alergia), odpowiednio dobiera leki.

Starsza, miła i sympatyczna Pani doktor. Mimo iż nie przyjmuje w piątki, po rozmowie telefonicznej, bez problemu kazała przyjechać i przyjęła mojego 4letniego syna z bólem ucha. Pierwszy lekarz tak kompleksowo wytłumaczył mi co się dzieje, w nosku dziecka kiedy jest katar, i jak prawidłowo powinno się czyścić nosek żeby nie dochodziło do zapaleń ucha. Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty!

Z całą pewnością można polecać takich lekarzy, nie mam żadnych zastrzeżeń i jestem zadowolona z wizyty.Nie trzeba czekać kilka dni, wizyta w dniu zgłoszenia.

Starsza, lecz bardzo miła i kompetentna kobieta. Wizyta trwała ok.30 minut. Obowiązuje kolejność przyjścia do gabinetu. Polecam.

jest świetnym lekarzem i człowiekiem, leczyła mnie i mojego syna, ma niesamowite podejście do pacjenta

świetna miła pani polecam z całego serca wytłumaczyła cały proces leczenia,narysowała o co chodzi w moim problemie.świetne podejśćie... polecam!!!!!!!