lekarz Joanna Górska

1,2
1,2
1,8

Szczerze nie polecam. Podzielam opinie moich przedmówców. Stracony czas na oczekiwanie. Po dzisiejszej wizycie jestem zdegustowana i śmiem twierdzić że pieniądze robią robotę. NFZ to jednak czyn społeczny tylko czemu się tam pchają

Szczerze nie polecam.
Podzielam opinie moich przedmówców.

Serdecznie NIE polecam, szkoda skierowania. Osoba bardzo nieprzyjemna z beznadziejnym podejściem do pacjenta.

Serdecznie nie polecam usług pani "doktor". Bardzo żałuję wybrania tego lekarza, zmarnowane skierowanie, czasu oczekiwania w kolejce i nerwów!!!! Pani doktor nie wykonała badań, nie pomogła, odesłała do domu z problemem bez udzielenia pomocy. Dodatkowo gdyby uprzejmość mogła być przyznana w punktach minusowych byłoby to bardzo pomocne w tym przypadku. Podczas wizyty na nfz kompletny brak szacunku do pacjenta, natomiast było namawianie na wizytę prywatną....

Dobór szkieł do okularów zupełnie nietrafiony, wykonanych okularów nie daje się używać. Po wyjsciu z gabinetu okazało się ze mam zlecone cylindry, chociaz nigdy wcześniej nie miałam-zero infornacji. W trakcie badania pani doktor zajęta swoim smartfonem i odwrócona tyłem po pacjenta.

Niestety nie polecam p. Doktor Górskiej. Byłam z dzieckiem (2 lata) na badaniu które się nie odbyło bo doktor stwierdziła iż nie ma sprzętu przystosowanego dla dzieci i dziecko nie będzie współpracowało. Nie zaproponowała żadnego wyjścia z sytuacji gdzie czekaliśmy na wizytę dwa miesiące.. Nie spróbowała w ogóle zbadać dziecka. Poszliśmy do innej lekarz prywatnie Pani zbadała dziecko,, sprzętem dla dorosłych " 5 krotnie na 2 wizytach bez żadnego problemu. Szczerze odradzam bo widać było poprostu brak chęci do wykonania badania.

Niestety nie polecam p. Doktor Górskiej.