dr n. med. Joanna Grodecka

Chirurg szczękowo twarzowy

Trafiłam do Pani Doktor z bólem zęba, ze wskazaniem do usunięcia. Dzięki profesjonalizmowi Pani Doktor ząb mam uratowany, ponieważ poznała się, że dolegliwości pochodzą od zęba obok, który wymaga leczenia. Bardzo dziękuję Pani Doktor i polecam!

Trafiłam do Pani Doktor z bólem zęba, ze wskazaniem do usunięcia.
dolegliwości pochodzą od zęba obok, który wymaga leczenia.
Bardzo dziękuję Pani Doktor i polecam!

Zgłosiłem sie w celu usunięcia ósemki. Pani doktor - szalenie miła, obejrzała rtg i zęby. Zaproponowała by usunąć obie ósemki, o ile z pierwszą nie będzie kłopotu - uzasadniając dlaczego. Zgodziłem się. Wykonała znieczulenie w taki sposób, iż w zasadzie nic nie poczułem. Potem usunęła mi pierwsza ósemkę, potem drugą. Mój pobyt na fotelu trwał 10 minut. Nie wierzyłem. Jeden ząb zajął jej może dwie minuty. Mistrzyni. polecam.... a przy tym miła..... a tyle horrorów mi opowiadano o tym zabiegu.

Bardzo dobry specjalista - z dużym doświadczeniem. Mam zaufanie do kompetencji Pani Doktor. Polecam.

Nie polecam leczyłem się bardzo długo ok 16 lat w chwili obecnej okazuje się że co najmniej 2 zęby leczone kanałowo nie zostały wyleczone dokładnie i muszę je leczyć od nowa oczywiście w jednym zębie będę musiał zniszczyć wkład i koronę aby się dostać do kanału. Ponieważ pani doktor poradziła aby szukać innego stomatologa , więc zgłaszam sprawę do rzecznika praw pacjenta , do rzecznika praw konsumenta jeżeli będzie trzeba złoże sprawę w sądzie cywilnym . Więcej nie dam się dotknąć . Na razie sprawdzę wszystkie zęby które leczyła kanałowo bo może być więcej kwiatków .

Jestem pacjetem od roku , choc nie jestem usatysfakcjonowany na 101 % to wciaz polecam

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia

Wyjątkowo antypatyczna postać - przynajmniej w ramach publicznej służby zdrowia, może jako lekarz prywatny potrafi wykrzesać z siebie minimum empatii. Zdecydowanie odradzam

kORZYSTAM Z USLUG PANI STOMATOLOG JUZ OD KILKU LAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. JEST KOMPETENTNA ALE PRZEDE WSZYSTKIM OTWARTA I SERDECZNA OSOBA. POLECAM JA WSZYSTKIM SWOIM ZNAJOMYM!

Lekarka nie powiedziała co mi dolega, naciągnęła mnie na wiele niepotrzebnych zabiegów, nie jest godna zaufania. Zdecydowanie NIE polecam !

Pani doktor jest specjalistkę w każdym calu, zleży jej na zdrowiu pacjenta. Leczę się u pani doktor ponad 10 lat i zawsze byłam zadowolona z leczenia. Bardzo konkretna i sympatyczna osoba.