JJO Stomatologia - jestem specjalistą chirurgiem stomatologiem Joanna Jodłowska Olewińska. Prowadzę własną praktykę od 2003 roku. Moimi pacjentami zajmuję się osobiście

Szybko, sprawnie i przyjemnie. Bałem się usunięcia ósemki a tu cyk i nie ma. Bardzo polecam Panią Doktor :)

Rewelacja!!! Na jednej wizycie miałam usunięte dwa zęby/w tym ósemka/.Szybko ,sprawnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze.Gorąco polecam😁

Rewelacja!!!

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)

Szukałem w okolicy stomatologa, jeden zepsuł mi zęba, drugi źle zrobił leczenie kanałowe, potem dodzwoniłem się do Pani Joanny, która poprawiła błędy poprzedników i tak już współpracujemy od dłuższego czasu, polecam

Fachowa robota, przemiła Pani. Zawsze bałam się stomatologów, ale chodzenie do tej lekarki jest dla mnie przyjemnością. Ufam jej w 100%

Byłem niedawno w gabinecie Pani Joanny, mogę z czystym sumieniem polecić, przyjdę jeszcze nie raz :)

Specjalistka, rzetelnie wykonuje swoją robotę, odpowie na każde pytania w razie wątpliwości, polecam każdemu z całego serca.

Pod opieką Pani Doktor od 2004 roku. Cieszę się pięknym uśmiechem. Gorąco polecam jako świetnego specjalistę i przemiłą osobę.