lekarz Joanna Kędzierska

Diabetolog

Bardzo dobry diabetolog polecam, chce leczyć, i wyleczyć , choć cukrzycy nie da się wyleczyć , tylko zahamować rozwój choroby

Super lekarz, polecam wszystkim cukrzykom. Poświęca pacjentowi dużo czasu, nie skąpi na badaniach. Czasem, wygląda na lekko przemęczoną, ale na ogół bardzo serdeczna. Jeszcze raz polecam.

zostałem nareszcie zdiagnozowany i wykonuję badania na które kieruje mnie P.Kędzierska- dzieki temu wiem jaki jest mój stan choroby.Zdecydowanie polecam jako kompetentnego lekarza.

nie lubię jej, jest dziwna, czepia się wszystkiego, jest ponura, często zmienia zdanie...

bardzo dobry lekarz,dobra specjalistka od diabetologi,polecam wszystkim chorym na cukrzyce,super lekarz !!!!!!!!

Pani doktor mniej więcej jak marmurowa posadzka

Pani doktor mniej więcej jak marmurowa posadzka

Bardzo dobry lekarz, doświadczony, skutecznie leczy, wzbudza zaufanie. Minusem jest to, że rzadko robi hemoglobinę glikowaną, trzeba się o nią upominać, ale ogólnie polecam tego lekarza wszystkim cukrzykom.

Rzeczowo i z budzacym zaufanie podejściem tłumaczy pacjentowi przyczyny i sposób, w jaki należy postępować w chorobie, aby ustrzec sie jej następstw. Jest serdeczna i stara się przekonać pacjenta do stosowania przepisywanej przez nią terapii.